Baltaragio malūno folkloriškumas rašinys


Baltaragio malunas rasinys. Baltaragio malunas folkloriskumas. Baltaragio malūno rašinys. Rasinys baltaragio maluno folkloriskumas. Baltaragio malūno folkloriškumas rašinys. Baltaragio malunas folkloriskumas rasinys. Rasinelis apie baltaragio maluna. "baltaragio maluno" folkloriskumas. Rasinelis baltaragio maluno folkloriskumas. ,,baltaragio maluno”folkloriskumas rasinelis.

„Baltaragio malūno“ folkloriškumas.

Pinčukas yra vienas iš pagrindinių romano veikėjų kuris vaizduojamas kaip pasakų ar sakmių velnias. Jis yra nusmurgęs raganius, tinginys velniukas, turi ragus, uodegą, ir vietoj kojų kanopas. Šis velniūkštis gyvena pelkėje, prie „Baltaragio malūno“, kur pramiega išsitas dienas ir naktis. Taip pat šis siaubūnas turi dvi galias. Pirma jis gali pakeisti savo pavidalą gražų į jaunikaitį į ar ka nors kitą, antra jis gali sukelti nepermatomą rūką, kurį sukelia, kad pražūdytų visus jaunikius keliaujančius į Baltaragio malūną. Pinčuko santykiai su žmonių pasauliu yra nekokie, jo bijo moterys, o drąsesni piemenys jį tik erzina prižadinę iš giliaus miego ir vaikydami po pelkę iš vieno guolio į kitą. Iš pirmo žvilgsnio Pinčukas atrodo lyg tikras siaubūnas, bet ištikro jis yra visiškas nevykelis, nes amžinai sau snūduriuoja, klausydamasis „Baltaragio malūno“ ūžimo ir niekam nieko nedarydamas.

  • Microsoft Word 6 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (515 žodžiai)
  • Mokykla
  • Nerius
  • Baltaragio malūno folkloriškumas rašinys
    10 - 1 balsai (-ų)
Baltaragio malūno folkloriškumas rašinys. (2013 m. Lapkričio 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/baltaragio-maluno-folkloriskumas-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 22 d. 09:42
×