Baltas namelis ir spalvotas langelis scenarijus


Telšių lopšelis - darželis „ eglutė “. „ Baltas namelis ir spalvotas langelis “. Pasiruošimas renginiui. Renginio eiga. „ Namelis ir spalvotas langelis “ Autorė Ina Ogenskienė.


Muzikos instrumentas „Lietaus lazda“. Gaminami du instrumentai iš kartoninių ritinių likusių nuo tapetų, juos dekoruojant dažais įvairiais raštais.

Siuvami iš tiulio medžiagos sijonai.

Ant balto popieriaus išpiešiamas langelio vitražas.

Baltukės: Sveiki vaikai, šiandien spalvų savaitės balta diena, o mes esame Baltukės. Mes gyvename baltuose nameliuose ir mėgstame įvairias pasakas. Šiandieną mes Jums norėtume papasakoti vieną istoriją apie baltą namelį ir spalvotą langelį.

I Baltukė: Vieną kartą gyveno toks neįprastas namelis. Na, iš pažiūros jis buvo visai normalus – raudonu stogeliu, žaliomis durelėmis ir keturiais langeliais. Bet vienas jo langelis buvo nepaprastas, netgi, sakyčiau, beveik stebuklingas – jis buvo spalvoto stiklo ir su ratukais.

II Baltukė: – mato raudoną mišką, mėlyną saulę, žalius debesėlius.

I Baltukė: Jei pažvelgia pro kitą kampuką

II Baltukė: – saulė, žiūrėk, jau žalia, debesėliai rausvi, o miškas tamsiai mėlynas.

II Baltukė: Kartais jis būdavo ant pietinės sienos ir pro jį matydavosi miškas,

III Baltukė: kartais per naktį nuvažiuodavo iki šiaurinės sienos, ir ryte namelis grožėdavosi plačiais spalvotais laukais.

I Baltukė: O vakaruose matydavo spindintį upės kaspiną, kuris raibuliuodavo visomis vaivorykštės spalvomis.

Bet vieną naktį užėjo baisi audra. O per audrą dažniausiai lietus lyja.

Paimamos lietaus lazdos ir imituojamas lietus.

Baltukės: Dar per audrą pučia smarkus vėjas. Vaikai ar pagelbėsit man, pūsdami kaip vėjai, o iškėlę rankas į viršų pabūkite nuo vėjo siūbuojantys medžiai. O mažiausieji žiūrovai pabūkite perkūnu ir patrepsėkite kojytėmis.

  • Teatras Scenarijus
  • Microsoft Word 23 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 5 puslapiai (945 žodžiai)
  • Jurgita
  • Baltas namelis ir spalvotas langelis scenarijus
    10 - 5 balsai (-ų)
Baltas namelis ir spalvotas langelis scenarijus. (2016 m. Gegužės 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/baltas-namelis-ir-spalvotas-langelis-scenarijus.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:47
×