Baltijos jura ir jos problemos


Ivadas. Aplinkos apsaugos problemos baltijos jūroje. Baltijos jūros tarša iš namų ūkių. Veiksmai Baltijos jūros būklei gerinti. Baltijos jūros ekosistema. Baltijos jūros radioaktyvioji tarša. Sprogdinimo darbų poveikis jūros aplinkai. Laivų tarša baltijos jūroje. Išvados.

Specialistai teigia, kad Baltijos jūros regiono aplinkos apsaugos problemos bus neblogai

sprendžiamos daugiausia vykdant HELCOM veiklą ir atskirų šalių pavienius arba dvišalių susitarimų veiksmus. Baltijos regiono Darbotvarkė svarbi Lietuvai įgyvendinant darnaus vystymosi prioritetus ir principus. Kraštovaizdžio tvarkymas, regionų ekonominis ir socialinis nelygumas, būsto tvarkymas, darnus transportas ir gamyba – šios ir daugelis kitų problemų sėkmingai sprendžiamos šalyse kaimynėse. Skandinavijos šalyse skatinamas ir plėtojamas verslo ir mokslo atstovų bendradarbiavimas, daug dėmesio skiriama švietimui.Svarbu, kad bendradarbiavimas būtų tęsiamas ir plėtotųsi aplinkosaugos ir darnaus vystymosi švietimo erdvėje, įgyvendinant regiono konkrečių veiksmų planą, susijusį su žemės ūkiu, miškininkyste, energijos naudojimu, pramone, turizmu ir transportu. Kuo šių pastangų rezultatai bus geresni, tuo didesnė nauda visam regionui ir visai Europai.

  • Microsoft Word 509 KB
  • 2014 m.
  • 19 puslapių (2856 žodžiai)
  • Mokykla
  • Sliekx
  • Baltijos jura ir jos problemos
    10 - 5 balsai (-ų)
Baltijos jura ir jos problemos. (2014 m. Balandžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/baltijos-jura-ir-jos-problemos.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 15 d. 07:47
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo