Baltų dievai ir deivės


Baltu dievai ir deives rasinelis. Lietuviu dievu isvaizda. Ugnies deives gabijos isvaizda.

Baltų dievai ir deivės. Perkūnas. Perkūno išvaizda-Jis. Medeina. Išvaizda-Medeina labai graži. Velnias. Išvaizda-Velnias yra su. Laumė. Išvaizda-Graži ilgakase stebuklingo grožio deivė Veiksmas-Laumės tvarkė ir žemės paviršių. Gabija ugnies deivė. Išvaizda-Aukšta ir grakšti. Veiksmas-Ji globojo ne tik namų židinio ugnį. Giltinė. Išvaizda-Skeletas Veiksmas-Pagrindinė Giltinės funkcija buvo stebėti.

Išvaizda-Medeina labai graži. Ji yra aukšta su ilgais plaukais. Veiksmas-Medeina saugo visa mišką ir medžius ,ir miško gyventojus . Aplinka-Medeinos aplinka yra miškas. Apranga-Ji yra su balta suknele bei su apsiaustu ir vainiku.

Išvaizda-Skeletas Veiksmas-Pagrindinė Giltinės funkcija buvo stebėti, kada žmogui ateina laikas mirti, o atėjus tam laikui, žmogų numarinti. Aplinka-požemis Apranga-. Vaizduojama figūra juodu apsiaustu su gaubtu, laikanti dalgį.

  • MS PowerPoint 517 KB
  • 2016 m.
  • 8 puslapiai (252 žodžiai)
  • Greta
  • Baltų dievai ir deivės
    10 - 9 balsai (-ų)
Baltų dievai ir deivės. (2014 m. Gruodžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/baltu-dievai-ir-deives.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 05:34
×