Bandelių gaminimo verslo planas


Verslo verslo planas.

Santrauka. Verslo aprašymas.Įmonės pavadinimas. Kontaktai. Gamybinė veikla. Rinkodara. Vadyba. Rizikos vertinimas. Finansinė dalis. Finansavimo poreikis ir šaltiniai. Analizė. Savikainos prognozė. Pelno (nuostolio) prognozė. PVM prognozė. Mokesčių prognozė. Pinigų srautų prognozė. Prognozuojamas balansas. Analizė.Ekonominiai finansiniai rodikliai. Literatūra. Priedai.


Uždaroji akcinė bendrovė „Smaližių kampelis“ yra gamybinė įmonė, kurios veikla- įvairių bandelių gamyba. Įmonė orientuota į didmeninę rinką. Uždaroji akcinė bendrovė savo veiklą pradeda 2016 m. liepos 1 diena. Pagrindinis įmonės adresas- Verkių g. 131 (mikrorajonas- Žirmūnai). Įmonės steigėjai- tai penkios akcininkės, kurios įmonės veikloje nedalyvauja. Įmonės direktorius Ramutis Buckiūnas. Direktorius yra atsakingas už darbuotojų priėmimą ir atleidimą, valandinio darbo užmokesčio nustatymą, strateginių planų sudarymą ir pateikimą, įsakymų tvirtinimą, sandorių su tiekėjais ir pirkėjais sudarymą, gamybinių ir finansinių išteklių planavimą taip pat direktorius yra atsakingas už gamybos organizavimą. Įmonėje „Smaližių kampelis“ dirba aštuoni darbuotojai, iš jų 4 pagrindiniai gamybos darbuotojai- konditeriai, kurių darbo funkcijos yra ne tik kepti bet prižiūrėti ir tvarkyti savo darbo vietą bei produkcijos pakavimas. Šie kepėjai dirba pamaininį darbą, 8 darbo valandų per dieną. Darbas prasideda nuo 9 valandos ryto ir baigiasi 18 valanda vakaro. Kiekvieną dieną, tiekėjai 9 valanda ryto atveža žaliavas nuo kuo prasideda bandelių gamybos procesas. Vakare apie 17 valanda 30 minučių atvažiuoja pirkėjai ir pasiima gaminius.

UAB „Smaližių kampelis“ klientai yra didelės parduotuvės ir prekybos centrai: „Maxima“, „Rimi“, „Iki“. Įmonė susiduria su stipria konkurencija, bet UAB „Smaližių kampelis“ išsiskiria savo gaminių asortimentu taip pat bandelės yra gaminami tik iš šviežių produktų, kuriuos atveža kiekvieną rytą. Gaminiai yra gaminami nedideliais kiekiais, kad pagaminta produkcija būtų lygi pardavimams (yra sudarytos sutartys su pirkėjais).

Įmonės veiklos pradžioje, iš penkių akcininkų įneštų lėšų, buvo suformuotas 200 000 Eur dydžio kapitalas. Visos lėšos buvo naudojamos įmonės steigimui. Buvo įsigytas ilgalaikis ir trumpalaikis turtas. Realizavus visą produkciją įmonė tikisi gauti 95326.26 Eur grynojo pelno.

Įregistravimo data: 2016 m. gegužės 11 d. (žr. 1 priedą)

Uždaroji akcinė bendrovė ,,Smaližių kampelis“ yra visiškai nauja ir pradedanti kurti savo verslą įmonė. Šį įmonė pradės veikti 2016 metų liepos 1d. Įmonės ,,Smaližių kampelis“ pagrindinė veikla - bandelių gaminimas, kurie pagal išankstinius užsakovų užsakymus gamins ir pateiks užsakovam bandeles kiekviena dieną.

UAB ,,Smaližių rojus“ naudojasi šiuolaikinėmis technologijomis, kad pateiktų kokybiškas prekės. UAB ,,Smaližių rojus“ įmonės tikslas – gaminti skanias bandeles, į kurių sudėtį įeina tik geriausi ir kokybiškiausi maisto produktai. Ateityje įmonė planuoja plėsti savo produkciją, ne tik Vilniuje bet ir kitose miestuose, tai padės surasti naujų užsakovų bei gauti kuo didesnį pelną. Įmonė ateityje norėtų įsteigti savo parduotuvių, kad galėtų ne tik gaminti bet ir pardavinėti bandelės. Taip pat įmonė norėtų didinti asortimentą, kad galėtų savo klientams teikti kuo įvairesnės prekės. Pirmaisiais metais įmonė sieks pasiekti tikslų, kuriuos nustatė, kurie nulems tolimesnę įmonės ateitį. Įmonė sieks:

Šiuolaikiniame pasaulyje dauguma žmonių skuba, mažai laiko skiria maistų gaminimui, dažnai perka prekybos centruose. O kalbant apie bandelės tai dar daugiau užimtų laiko jai reikėtų gaminti namų sąlygose, kad bandelės būtų skanios ir kokybiškos. Įmonė gamins perkamas ir skanias bandeles dviejų rūšių bandelės su šokolado įdaru ir be įdaro bandeles. (žr. 2 priedą). Šie gaminiai skirsis nuo konkurentų tuo, kad bandelės gaminamos pagal unikalius receptus, bandelių skonis primena namų sąlygomis pagamintas traškias, minkštas bandeles. Per pirmuosius metus įmonė per mėnesį planuoja pagaminti apie 82800 bandelių su šokoladu ir tiek pat be įdaro. Ateityje įmonė planuoja didinti asortimentą naujomis bandelių rūšimis su įvairiais įdarais bei gaminti ne tik saldžias bandeles bet pradėti gaminti su kopūstais, špinatais , grybais.

 • Verslas Verslo planai
 • 2017 m.
 • Lietuvių
 • Justina
 • 35 puslapiai (6628 žodžiai)
 • Kolegija
 • Verslo verslo planai
 • Microsoft Word 105 KB
 • Bandelių gaminimo verslo planas
  10 - 1 balsai (-ų)
Bandelių gaminimo verslo planas . (2017 m. Rugsėjo 29 d.). http://www.mokslobaze.lt/bandeliu-gaminimo-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 04:44