Bandelių kepyklėlės rinkos tyrimo analizė


Bandelių kepyklėlės rinkos tyrimo analizė. Įvadas. Rinkos analizė. Tyriamosios dalies analizė. Išvados.


Viena iš pagrindinių tyrimo problemų yra tokia: ar pirkėjai tikrai rinksis mūsų kepyklėlės prekes? Šiuo atvėju problema yra pasirinkta būtent tokia todėl, kad būtent Rokiškio mieste yra gana nemažai gerai įsitvirtinusių kepyklų kurios tiekia savo produkciją labai ilgai savo miestiečiams. Bet yra dvi medalio pusės. Pirmoji, kad dauguma žmonių pripratę prie tos pačios atsibodusios produkcijos. O antra medalio pusė yra ta, kad žmonės vis ieško ko nors naujo. Štai šitoje vietoje atsiranda labai geros galimybės įvesti naują, inovacišką pilną naujovių bei visokiausių kitokių nematytų bei neragautų skanumynu negu pas konkurentus. Taigi galima pradėti džiaugtis maža pergalę prieš didžiuosius Rokiškio miesto ,,banginius’’.

Pagrindinis tyrimo tikslas yra sužinoti visa informaciją iš žmonių apie pirkimo/nepirkimo procesą, žmonių norimą asortimentą, bei tam tikras sudedamąsias dalis. Taipogi, sužinoti tikslinį pirkėją ir išsiaiškinti pagrindines problemas susijusias su naujo verslo įkurimu bei išsilaikymu rinkoje.

Visų pirma uždavinys turėtų būti toks, kad sudaryti taisyklingą, aiškią bei informatyvią, apklausą internete kuri leistu įvykdyti tyrimo tikslą. Antras momentas būtų tinkamai išanalizuoti gautą respondentų atsakymų suvestinę ir iš analizavus informaciją daryti išvadas bei siūlymus naujam verslui įsikurti.

Būtent šios sferos pasirinkto yrimo apimtis nėra labai didelė. Buvo pasirinktas vienas iš tyrimo būdų tai yra respondent apklausa. Apklausą sudaro 13 uždarų klausimų su pasirinktinais atsakymo variantais, atvirų klausimų apklausoje nebuvo.

  • Microsoft Word 298 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1304 žodžiai)
  • Kolegija
  • Pupkus
  • Bandelių kepyklėlės rinkos tyrimo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Bandelių kepyklėlės rinkos tyrimo analizė. (2018 m. Sausio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/bandeliu-kepykleles-rinkos-tyrimo-analize.html Peržiūrėta 2019 m. Liepos 19 d. 10:58
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema