Bandymas: sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros


Kas lemia seklu dygima eksperimentai. Kaip seklu dygimas.

Bandymas sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros. Priemonės. Tikslas. Hipotezė. Darbo eiga. Sėklos bandymo pradžioje. Stiklinė pipirnės sėklos 20 °C temperatūroje ir negauna drėgmės. Stiklinė 0 °C temperatūra ir nėra drėgmės. Stiklinė drėgna vata ir 20 °C temperatūra. Stiklinė drėgna vata ir 0 °C temperatūra. Stiklinė pipirnės vandenyje, paviršiuje aliejus, temperatūra 20 °C. Rezultatai. Bandymo išvada.

Bandymas: sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros.

Ištirti, kaip pipirnių sėklų dygimas priklauso nuo aplinkos temperatūros ir drėgmės.

Sunumeruojami penkios stiklinės. Į I ir II stiklinių dugną dedama sausa vata, o į III ir IV vata sudrėkinta vienodu kiekiu vata. Į visas stiklines dedama vienodas skaičius pipirnių sėklų. V stiklinėje sėklos užpilamos vandeniu ir ant viršaus užpilama truputi aliejaus. Stiklinės su sėklomis laikomos 3dienas skirtingoje temperatūroje: I ir III ir V - 20 °C, o II ir IV 0°C temperatūroje.

  • MS PowerPoint 1573 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (212 žodžiai)
  • Urte
  • Bandymas: sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros
    10 - 1 balsai (-ų)
Bandymas: sėklų dygimo priklausomybė nuo drėgmės ir temperatūros. (2015 m. Lapkričio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/bandymas-seklu-dygimo-priklausomybe-nuo-dregmes-ir-temperaturos.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 06 d. 17:07
×
117 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo