Bankai jų veikla Lietuvoje ir pasaulyje


Įvadas. Bankų rūšys. Bankai ir jų veikla Lietuvoje ir pasaulyje. Bankų atsiradimas Lietuvoje. Lietuvos bankas. Komerciniai bankai Lietuvoje. Bankai šveicarijoje. Didžiausias bankas Šveicarijoje. Šveicarijos bankų paslaptis. Revoliucija bankininkystėje – Šveicarijos bankai pradeda skelbti veiklos rezultatus. Bankai jav. Federalinė rezervų sistema. Bankai japonijoje. Japonijos finansų struktūra. Bankų priežiūros raida. Miestų ir regioniniai bankai. Šių laikų Japonijos ekonomikos ir bankų rodikliai. Nagrinėjamų šalių bankų veiklos palyginimas. Išvados. Literatūros sąrašas.

Bankrutavus tam tikram bankui, tai gali sukelti kiltų ūkio subjektų bankroto grandinę, o tai gali turėti reikšmės bendram šalies ekonominiam stabilumui. Kiekviena šalis turi savo banko sistemą, tačiau tos sistemos taip pat ir pačių bankų veikla skirtingose šalyse turi ir panašumų ir skirtumų. Tad šiame darbe bendrai apžvelgsime Lietuvos, Japonijos, Šveicarijos ir JAV bankų veiklą, jų panašumus bei skirtumus.

Darbo objektas- bankų veikla;

Darbo tikslas- Išanalizuoti bankų veiklą Lietuvoje ir pasaulyje;

Darbo uždaviniai:

1.Apžvelgti bankų rūšis;

2.Aprašyti bankų veiklą Lietuvoje ir pasaulyje;

3.Palyginti nagrinėjamų šalių bankų veiklą;

  • Microsoft Word 119 KB
  • 2015 m.
  • 28 puslapiai (6471 žodžiai)
  • Universitetas
  • Aiste
  • Bankai jų veikla Lietuvoje ir pasaulyje
    10 - 4 balsai (-ų)
Bankai jų veikla Lietuvoje ir pasaulyje. (2014 m. Lapkričio 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/bankai-ju-veikla-lietuvoje-ir-pasaulyje.html Peržiūrėta 2020 m. Rugpjūčio 14 d. 07:27
×
129 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo