Bankai kursinis darbas


Banku tyrimo metodologija. Ukio bankas kursinis darbas. Medicinos banko charakteristika.

Santrauka. Lentelių ir paveikslų sąrašas. Įvadas. Paslaugos samprata. Paslaugų savybės. Paslaugų klasifikavimas bei paslaugų kriterijai. Paslaugų klasifikavimas pagal funkcinę paskirtį. Paslaugų teikimo kanalai. Tiesioginis paslaugų teikimo kanalas. Tiesioginio paslaugų teikimo kanalo savybės. Netiesioginis paslaugų teikimo kanalas. Paslaugos gyvavimo ciklas. Bankų charakteristika. Seb vilniaus bankas. Šiaulių bankas. Snoro bankas. Ūkio bankas. Hansa bankas. Medicinos bankas. Tyrimo metodologija. Išvados. Rekomendacijos. Literatūra. Anketa.

Su teikiamomis paslaugomis bankas turi derinti savo tikslus su pirkėjų poreikiais. Bankai siekdami patenkinti pirkėjų paklausą, turi nustatyti tokį paslaugų asortimentą, kad visiškai patenkintų vartotojų poreikius.

Darbe pateikta mokslinės literatūros ir informacijos šaltinių analizė, nagrinėjant paslaugų ypatumus Šiaulių bankuose. Atliekamas šių bankų paslaugų vertinimas vartotojų požiūriu ir pateikta jų rezultatų analizė.

Darbe pateiktos išvados. Bankai kaip ir visos įmonės paslaugų asortimentą formuoja atsižvelgdama į vartotojų poreikius, tikslus bei galimybes. Taipogi, nepamiršta atsižvelgti ir į tikslus, dėl kurių klientai būtent naudojasi jų teikiamomis paslaugomis. Atkreipia dėmesį į tai ar klientai naudojasi jų paslaugomis tik dėl to, kad kitų bankų paslaugos jiems per brangios ar juos tenkina esama bankų padėtis Lietuvos rinkoje, jų teikiamų paslaugų prieinamumas ir suteikiamos galimybės jomis naudotis. Bankų klientai labiausiai yra patenkinti teikiamų paslaugų kokybe, plačiu asortimentu ir pakankamai gaunama informacija apie banko paslaugas. Labiausiai vartotojai nepatenkinti yra bankų darbo valandomis.

  • Bankininkystė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 157 KB
  • 2013 m.
  • 31 puslapis (5750 žodžiai)
  • Universitetas
  • Fruitella
  • Bankai kursinis darbas
    10 - 3 balsai (-ų)
Bankai kursinis darbas. (2013 m. Kovo 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/bankai-kursinis-darbas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 08:13
×