Bankininkystė pristatymas


Bankininkystė. Įvadas Bankų funkcijos Mokymo įstaigos Ko reikia, norint tapti bankininku. Įvadas. Šiandien nerasime nei vienos žmogaus veiklos srities, kur būtų galima apsieiti be pinigų. Bankų istorija siekia tolimą praeitį. Bankų funkcijos. Telkia laikinai laisvas lėšas ir santaupas. Vykdant ūkinius sandėrius, bankai tarpininkauja piniginiuose atsiskaitymuose ir mokėjimuose. Mokymo įstaigos. Mykolo Romerio universitetas "ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas", Uab Vilniaus universitetas Kauno technologijos universitetas. Šiaulių universitetas Vytauto Didžiojo. Ko reikia, norint tapti bankininku? Reikalinga turėti universitetinį ekonominį išsilavinimą. Gebėti gerai ir greitai priimti sprendimus. Karjeros galimybės. Tapti bankininku apsimoka, nes Lietuvoje yra apie devynis universitetus ir mokymosi įstaigas. Interviu. Mes pakalbinome AB SEB banko prekybos finansavimo skyriaus, Faktoringo administravimo poskyrio vyresniąją administratorę. Kur studijavote? Kiek. Kodėl pasirinkote šią. Kokių pomėgių turintiems žmonėms siūlote eiti dirbti į banką. Lietuvoje veikiantys bankai. Naujausia statistika. Pagal klientų ir mokėjimo kortelių skaičių pirmauja AB „Swedbank“. Išvados. Norint tapti bankininku, išsilavinimą galima gauti daugybėje Lietuvos universtitetų ir mokymo įstaigų. Informacijos šaltiniai.

Mykolo Romerio universitetas "ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas", UAB Vilniaus universitetas Kauno technologijos universitetas.

Mes pakalbinome AB SEB banko prekybos finansavimo skyriaus, Faktoringo administravimo poskyrio vyresniąją administratorę.

Kodėl pasirinkote šią specialybę? Man patiko tokie mokslai kaip algebra, fizika, chemija, geometrija. Tad baigusi vidurinę , galvojau apie matematikos mokytojos, ekonomistės ar buhalterės išsilavinimą. Kokie šios profesijos pliusai ir minusai? Pliusai – įdomus ,,skaičiukų pasaulis“, pažintys vis su naujais žmonėmis. Minusai - nuolatinė įtampa ir stresas, kurį sukelia atsakomybė dirbant su pinigais. Kokios žmogaus savybės yra svarbiausios dirbant banke? Kaip ir kiekviename darbe - kruopštumas, atidumas, atsakomybė.

Kokių pomėgių turintiems žmonėms siūlote eiti dirbti į banką? Banko teikiamos paslaugos nėra tik  piniginių pervedimų operacijos. Tad dirbti banke gali ir programuotojai, ir vadybininkai, ir t.t. Taip pat analitiniu ar loginiu mąstymu pasižymintiems žmonėms darbas banke turėtų patikti... Kaip manote, kam reikalingas bankas? Banko pagrindinė funkcija - finansinis tarpininkavimas.

  • Bankininkystė Skaidrės
  • MS PowerPoint 13410 KB
  • 2015 m.
  • 19 puslapių (560 žodžiai)
  • Saullene
  • Bankininkystė pristatymas
    10 - 9 balsai (-ų)
Bankininkystė pristatymas. (2015 m. Vasario 17 d.). https://www.mokslobaze.lt/bankininkyste-pristatymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 03:51
×