Banko kortelė ir skaitytuvas su piršto antspaudo atpažinimu


Lentelių ir paveiksliukų sąrašas. Įvadas. Apie „Bankid“. Naujų produktų pranašumai ir išskirtinės savybės. Vartotojų poreikių tenkinimas, produkto pranašumas jiems. Mūsų klientai. Rinka ir konkurentai. Esamos rinkos apibūdinimas. Esama rinkos būklė. Verslo aplinkos veiksniai rinkai. Konkurentai, jų pranašumai. Produkto kūrimas, jo veikimas. Reikalingos priemonės inovacijai kurti. Veiklos aprašymas. Išvados. Literatūra ir kiti šaltiniai.


Banko kortelė bei skaitytuvas – pasenusios technologijos, jos naudojamos nuo inovacijos. Tai pakeisti galėtume patobulindami, palengvindami jų naudojimąsi. Tai paprastos kaip ir anksčiau technologijos, tačiau į juos būtų įdėtas piršto skaitytuvas – „Touch ID“. „BankID“ sistema galėtų naudotis kiekvienas, kuris yra atsidaręs banko sąskaita tam tikruose bankuose bei turi pirštus, piršto antspaudus, kuriuos didelė dalis pasaulio turi. Ji padėtų žmonėms atsiskaitinėti pinigais, nebebūtų baimės, kad palikai korteles, piniginę namie ar užmiršai slaptažodį.

Šios kortelės bei skaitytuvai būtų platinami kiekviename banke, jomis būtų skatinami naudotis didmeninėse parduotuvėse bei užsienyje. Didelis šios naujos inovacijos paplitimas palengvintu kasdienį gyvenimą, bei sumažintų plastiko, metalo naudojimą.

Svarbiausia tai, kad jus nieko neturėdami su savimi galėsite atsiskaityti už nupirktą paslauga ar prekę. Visa jūsų piršto antspaudų informacija bus kaupiama serveriuose, taip pat kaip ir PIN kodai, kas suteiks jums papildomą saugumą.

Tokios inovacijos Lietuvoje dar nesame matę ir apie ją nesame girdėję, todėl ji sulauktų daug dėmesio.

Šis produktas suteikia du pasirinkimus (kortelė su piršto antspaudo sensoriumi arba tiesiog piršto antspaudas kaip banko kortelė), prisitaiko prie jūsų pageidavimų.

Galimybė naudotis senamadiška kortele, tačiau su „Touch ID“. Praktiškiau, saugiau ir lengviau.

Lengvesnis panaudojimas, be jokių pastangų. Galimybė naudotis paslauga neturint jokių papildomų prietaisų – savo piršto antspaudu (kompaktiškumas ir patogumas garantuotas).

Galimybės atsiskaityti visame pasaulyje, nes jūsų duomenys bus saugomi tarptautiniuose serveriuose, kurie suteiks saugumo jausmą ir patogumą.

Keitimas į šia technologiją kainuos minimaliai – tiek kiek kainuoja naujos kortelės išsiėmimas.

Kaina bus minimali, nekeliama dėl to, kad tai nauja inovacija.

Vartotojai turėdami šia technologiją galės išbraukti vieną papildomą nerimą (PIN kodo žinojimą), gyventi labiau atsipalaidavę.

Produktas suteiks didesnį saugumą klientui, nes suteiksime galimybę PIN kodą pakeisti į piršto antspaudą

Mūsu klientais galės tapti visi, kas turi atsidarę banko sąskaitą, tai senyvi žmonės, studentai, suaugę ir paaugliai. Bendras požymis, kuris turi sieti visus šiuos žmones – inovacijų ir pokyčių troškimas. Toks požymis reikalingas tam, kad galėtume išplatinti mūsų inovaciją.

  • Microsoft Word 180 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1886 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Banko kortelė ir skaitytuvas su piršto antspaudo atpažinimu
    10 - 2 balsai (-ų)
Banko kortelė ir skaitytuvas su piršto antspaudo atpažinimu . (2017 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/banko-kortele-ir-skaitytuvas-su-pirsto-antspaudo-atpazinimu.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 25 d. 09:44
×
144 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo