Banko paslaugų analizė


Įvadas. Paslaugos samprata, esmė ir pagrindinės savybės. Banko teikiamos paslaugos juridiniams asmenims. Praktinė dalis. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.


Vis sparčiau auganti konkurencija tarp bankų skatina greitai pateikti naujus bankinius produktus, siūlyti bankinių paslaugų asortimentą, prisitaikyti prie rinkos poreikių. Bankai siūlo įvairiausias paslaugas: nuo elementarių bankinių pavedimų ar valiutos keitimo operacijų iki investavimo ar finansavimo sprendimų.

Remdamasi SEB banko tinklalapyje esančia informacija, norėsiu pristatyti ir plačiau apibūdinti SEB banko teikiamas paslaugas juridiniams asmenims.

Temos aktualumas: Šiame darbe bus pateikta informacija apie paslaugų sampratą ir jos esmę, bei išskirta ir plačiai analizuojama apie tai kokias paslaugas teikia SEB bankas esant verslo klientu.

Darbo tikslas: Išsiaiškinti, kaip vystosi banko būstų paskolos, išanalizuoti patiriamus bankų nuostolius ir riziką, pateikti statistinius duomenis, juos palyginti, bei priimti išvadas.

Darbo objektas bankų teikiamos paslaugos juridiniams asmenims

Darbo uždaviniai:

Paslaugos samprata, esmė ir pagrindinės savybės

Pristatyti ir pateikti SEB banko teikiamas paslaugas juridiniams asmenims

Parengti internetinę apklausą ir išanalizuoti gautus rezultatus

Bankai siūlo didelę įvairovę finansinių paslaugų. Šioje dalyje pateikiami SEB banko siūlomos paslaugos verslo klientams [1]. Pateikta informacija ir jos analizė, susijusi su populiariausiomis paslaugomis. Informacija pateikiama remiantis plačiai naudojama bankų paslaugų klasifikacija:

Bankas siūlo paslaugų kompleksą juridiniams asmenims (toliau vadinsiu verslo klientams). Šis kompleksas apima ir privatiems asmenims skirtas paslaugas ir sukurtas tenkinti išskirtinai verslo poreikius. Pradžiai aptarsime pagrindines paslaugas verslo sektoriui, kurias siūlo bankas verslo klientams:

SEB paslaugų planai- bankas siūlo pasirinkti įmonei tinkamą paslaugų planą, kuriuo pasinaudojus bus galima naudotis į planą įtrauktomis paslaugomis už nustatytą mokestį, mažesnį negu suma, kurią išleistumėte, jeigu už kiekvieną iš šių paslaugų būtų mokama atskirai.

Banko sąskaita ir pervedimai- ši paslaugų grupė taip pat plačiai paplitusi. Yra tokios pagrindinės paslaugos priskiriamos šiai grupei:

Įmonės banko sąskaita- šiais laikais, norint sumaniai tvarkyti finansinius reikalus, banko sąskaita būtina. Turėdami banko sąskaitą, galite iš sąskaitos pasiimti grynųjų pinigų eurais ar užsienio valiuta, į sąskaitą gauti lėšų, pervesti pinigus į kitas sąskaitas Lietuvoje ar užsienyje, iš sąskaitos pervesti darbo užmokestį įmonės darbuotojams, gauti palūkanas už sąskaitoje esančius pinigus ir t.t Pastaroji privilegija gauti palūkanas už pinigus esančius Jūsų sąskaitoje prieinma esant tam tikram pinigų likučiui, kurie skirtinguose bankuose skiriasi..

Tarptautinis pinigų pervedimas- norėdami pervesti lėšas eurais į ES ir Europos ekonominės erdvės valstybes, rinkitės SEPA pervedimą, o norėdami pervesti lėšas bet kuria kita valiuta į kitas šalis, rinkitės įprastą tarptautinį pervedimą.

Darbo užmokesčio pervedimas darbuotojams- siūloma paslauga verslo klientams, kurie moka savo darbuotojams atlyginimus. Pateikiamas paslauga, kuri yra saugi, greita, pigi ir patogi. Sutaupomos išlaidos užmokesčio išmokėjimas pateikus tik vieną mokėjimo nurodymą, taigi negaišite laiko išmokėdami pinigus ar atlikdami daug pervedimo ir kitų operacijų.

Periodinis pervedimas- yra nurodoma, kokią sumą, kam ir kaip dažnai reikia pervesti, nieko daugiau daryti nebereikia – pinigai pervedami automatiškai. Periodiškai pervedamos lėšos į indėlio ar kitą banko sąskaitą, galima taupyti jei tam pačiam gavėjui periodiškai (tarkime, kartą per mėnesį ar per savaitę) pervedama tam tikrą sumą, pasirinkite šią paslaugą ir apie pinigų pervedimą galėsite negalvoti — reikiamu laiku tai bus atlikta automatiškai.

  • Microsoft Word 160 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (3208 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rinalda
  • Banko paslaugų analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Banko paslaugų analizė. (2016 m. Sausio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/banko-paslaugu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 02 d. 00:22
×
111 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo