Banko Swedbank plėtros perspektyvos ir grėsmes


Įvadas. Tarptautinio koncerno „swedbank“. Veiklos įvertinimas. Lietuvos finansinių paslaugų rinkų. Analizė ir perspektyvos. „swedbank“ grupės įmonių lietuvoje. Ateities perspektyvos. Literatūra ir šaltiniai. Priedas. Tarptautinio koncerno „swedbank“ valdymo struktūra.

Besikeičiantis pasaulis įtakoja pakitimus rinkoje, kurie reikalauja, kad bankai nuolat peržiū-rėtų savo strategijas, o esant reikalui jas keistų. Išmintingas strateginis planavimas yra rinkos poky-čių nustatymas bei operatyvus reagavimas į juos. Bankai turi atsižvelgti ir iš anksto numatyti rinkos, paslaugų paklausos, komunikacijos, technologijų pokyčius, taip pat ekonominę, socialinę – kultū-rinę, politinę - teisinę ir technologinę aplinką. Yra būtina nuolat adekvačiai reaguoti į aplinkos pasikeitimus, nenorint užleisti savo vietos aktyvesniems ir lankstesniems konkurentams. Vienas iš efektyviausių konkuravimo būdų yra finansų institucijos strateginių tikslų numatymas, atsižvelgiant į rinkos situaciją.

Darbo tema

"Swedbank" grupes plėtros perspektyvos ir grėsmes

Darbo tikslas

Išanalizuoti AB „Swedbank“ grupės įmonių plėtros perspektyvas Lietuvoje

Darbo uždaviniai

1) Išanalizuoti finansų paslaugų koncerno AB „Swedbank“ veiklą

2) Įvertinti AB ‚Swedbank“ grupės įmonių grėsmes ir perspektyvas

Darbo metodai

Mokslinės literatūros šaltinių analizė, antrinių statistinių šaltinių analizė ir apibendrinimas, teisinių-norminių aktų analizė.

  • Finansai Kursinis darbas
  • Microsoft Word 129 KB
  • 2014 m.
  • 16 puslapių (3571 žodžiai)
  • Universitetas
  • Algimantas
  • Banko Swedbank plėtros perspektyvos ir grėsmes
    10 - 2 balsai (-ų)
Banko Swedbank plėtros perspektyvos ir grėsmes. (2014 m. Gegužės 09 d.). https://www.mokslobaze.lt/banko-swedbank-pletros-perspektyvos-ir-gresmes.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 22:34
×