Banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo valdymo auditas


Įvadas. Banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo taisyklės. Rizikos, susijusios su banko veiklą papildančių paslaugų pirkimu, kontrolė ir valdymas. Informacijos apie banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorius pateikimas Lietuvos Bankui ir pateiktos informacijos vertinimas. „Kamed“ banko audito programa. „Kamed” banko audito ataskaita. Išvados. Literatūra. Rizikos, susijusios su banko veiklą papildančių paslaugų pirkimu, kontrolė ir valdymas. Nformacijos apie banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorius pateikimas Lietuvos Bankui ir pateiktos informacijos vertinimas ir baigiamasias nuostatas.

Šiame darbe apžvelgsime banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo taisyklės ir sudarysime 2015 metų II ketvirčio „“ banko audito programą bei atlikto audito ataskaitą su pastebėjimais ir rekomendacijomis.

Tikslas – išanalizuoti banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo taisyklės, bei pateikti „KAMED“ banko audito rezultatus.

Šiandien yra laikomasi redakcijos, kuri buvo priimta 2004 m. birželio 10 d. Lietuvos banko valdybos nutarimu. Dabartinį asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą sudaro 4 skirsnių, kurie yra susmulkinti į 23 straipnsius. Skirsniai apima bendrąsias nuostatas, rizikos, susijusios su banko veiklą papildančių paslaugų pirkimu, kontrolė ir valdymas, informacijos apie banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorius pateikimas Lietuvos Bankui ir pateiktos informacijos vertinimas ir baigiamasias nuostatas.

1.1. Rizikos, susijusios su banko veiklą papildančių paslaugų pirkimu, kontrolė ir valdymas

5.1. banko valdymo organų gebėjimo valdyti ir kontroliuoti banko veiklą bei finansinių paslaugų teikimą;

3. turi būti aptarti visi banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo proceso etapai:

3.1. sprendimo sudaryti naują arba pakeisti galiojantį banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorį priėmimas;

3.2. išankstinis banko veiklą papildančių paslaugų teikėjo tinkamumo vertinimas;

3.3. banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorio parengimas;

3.4. banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorio įgyvendinimas, stebėjimas ir kontrolė;

3.6 priemonės, užtikrinančios nenutrūkstamą visų banko vykdomo verslo procesų kontrolę susiklosčius ypatingoms aplinkybėms;

3. numatyta banko teisė nutraukti sandorį su banko veiklą papildančių paslaugų teikėju, jei:

3.2. paslaugų teikėjas nevykdo savo įsipareigojimų arba tampa nemokus;

1.2. Informacijos apie banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorius pateikimas Lietuvos Bankui

1. numatomų pirkti banko veiklą papildančių paslaugų apibūdinimą (paslaugų pobūdis ir mastas);

Ar bankas likus ne mažiau nei 30 dienų iki sandorio sudarymo raštu pranešė Lietuvos bankui apie reikšmingų banko veiklą papildačių paslaugų pirkimą?

Ar banko organų patvirtinta banko veiklą papildančių paslaugų politika buvo peržiūrima ir atnaujinta iki balandžio 1 dienos?

Ar bankas pranešdamas apie reikšmingus banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorius Lietuvos bankui pateikė visus svarbius dokumentus?

Pastebėjimas. Patikrinus 2015 m. II ktv. pranešimą Lietuvos bankui apie svarbių sandorių terminų ir formos laikymasį , pastebėta, kad 10 proc. Pranešimų Lietuvos bankui apie reikšmingų banko veiklą papildačių paslaugų pirkimą velavo ir buvo pateikti likus mažiau kaip 30 dienų nuo sandorio sudarymo , nors banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo taisyklių III skirsnio 17 straipsnis numato, kad likus ne mažiau kaip 30 dienų iki reikšmingų banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo sandorio sudarymo (įsigaliojimo) su kitais asmenimis, bankas privalo apie tai raštu pranešti Lietuvos bankui.

Rekomendacijos. Numatyti kontrolės priemones darbuotojams, kurios leistų laiku išsiusti pranešimus Lietuvos bankui.

Rekomendacijos. Numatyti kontrolės priemones darbuotojams, kad politika būtų atnaujinta laiku.

Pastebėjimas. Patikrinus 2015 m. II ktv. Banko santykius su paslaugų tiekėju, pastebėta, kad bankas sudaręs sandorį, labai retai stėbi ir valdo santykius su banko veikla papildančių paslaugų tiekėju, nors banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo taisyklių II skirsnio 12 straipsnis numato, kad sudaręs sandorį, bankas turi nuolat stebėti ir valdyti santykius su banko veiklą papildančių paslaugų teikėju, kad būtų užtikrinamas nuolatinis banko sistemų integralumas ir rizikos kontrolė.

  • Bankininkystė Kursinis darbas
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (3071 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kamile
  • Banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo valdymo auditas
    10 - 9 balsai (-ų)
Banko veiklą papildančių paslaugų pirkimo valdymo auditas. (2016 m. Sausio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/banko-veikla-papildanciu-paslaugu-pirkimo-valdymo-auditas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 06:16
×