Banko veiklos analizė


Banku veiklos analize. Seb banko veiklos analize. Banko veiklos analizė ir rodiklių įvertinimas. Banko veiklos analize ir rodikliu vertinimas. Banku veiklos vertinimas. Banko balanso analize word. Banko horizontali analize. Banko balanso vertikalioji analize. Analizes metodai banku veiklai. 0.

Įvadas. Balanso horizontali analizė. Balanso nuosavybės ir įsipareigojimų vertikali analizė. Atskirų pelno rodiklių pokytis per metus. Atskirų pelningumo rodiklių paskaičiavimas. Išvados. Literatūra. Priedai.

Kaip matome 1 pav. Aktyvų straipsnių pokytis per minėtus metus nėra labai džiuginantis. Remiantis pateiktais duomenimis, galima daryti išvadą, jog bankas buvo paveiktas ekonominio nuosmukio, kuris parodo, jog daugelis paskolų gavėjų nebuvo mokūs, todėl teko daryti atidėjinius ir tai lėmė -4,55 proc. Nuosmukį šioje dalyje kaip ir pinigų Pelno gavime -11,82 proc. Sumažėjimas. Tačiau, bankas nepabijojo ir surizikavo investuodamas į dukterines įmones 1,18 proc. , kurios vėliau gali atnešti pelno.

Finansinis turtas taip pat nusmuko -4,39 proc. , o tai gali reikšti, kad skolininkas ar skolininkų grupė turėjo reikšmingų finansinių sunkumų, buvo pažeidžiamos paskolos ir palūkanų mokėjimo sąlygos, buvo tikimybė, kad jie bankrutuos ar bus kitaip reorganizuoti arba buvo informacijos, kad prognozuojami pinigų srautai sumažės dėl, pavyzdžiui, pasikeitusių ekonominių sąlygų, kurios įtakotų klientų įsipareigojimų nevykdymą.

  • Microsoft Word 335 KB
  • 2012 m.
  • 15 puslapių (1478 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alfreda
  • Banko veiklos analizė
    10 - 1 balsai (-ų)
Banko veiklos analizė. (2012 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/banko-veiklos-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:10
×