Bankroto prognozavimas


Bankroto prognozavimo modeliai. Bankrotas bakalauro darbas. Imoniu bankroto prognoza vimo modeliu taikymas. Magistrinis darbas bankrotas. Bakroto prognozavimas. Veiksmai padedantis nuo bankroto. Įmonių bankroto prognozavimo modelių taikymas.. Bankroto prognozavimas kursiniai darbai. Bankroto esmė teorija ir praktika. Altmano bankroto teorijos pritaikymas.

Įvadas. Bankrotas ir jo prognozavimas teoriniu aspektubankroto esmė. Bankroto prognozavimo modeliai teoriniu aspektu. E. Altman bankroto prognozavimo modelis. Tisshaw bei j. Fulmer bankroto prognozavimo modeliai. Ca – score bankroto prognozavimo modelis. Finansinių santykinių rodiklių grupės padedančios įvertinti bankroto tikimybę. Bankroto prognozavimas naudojant finansinių santykinių rodiklių sistemą įmonių charakteristika. Bankroto prognozavimo modelių taikymas. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Įmonių bankrotų pasekmės yra skaudžios ne tik jų savininkams, akcininkams, kreditoriams, bankams bei kitoms institucijoms, bet ir pačiai šalies ekonomikai. O pastaraisiais metais ypač padaugėjo įmonių bankrotų skaičius tiek Lietuvoje, tiek visame pasaulyje. Įvairūs autoriai vardina begales neigiamų bankroto pasekmių ir tai visai suprantama, nes verslas tiesiogiai veikia jį supančią aplinką.

Bankrutuoja visų rūšių ekonominę veiklą plėtojančios įmonės. Todėl reikia nuolat tirti įmonių veiklą, taikyti pažangius analizės metodus, padedančius išvengti jų likvidavimo ar bent jau laiku imtis bankroto veiksmų, siekiant sumažinti neigiamas veiklos pasekmes. Tik tos įmonės, kuriose gerai organizuojama analitinė veikla ir kurių vadovai stengiasi kuo efektyviau valdyti su verslo rizika susijusius procesus, gali kuo anksčiau numatyti artėjančią veiklos krizę, operatyviai į ją reaguoti ir sumažinti bankroto tikimybę.

Remiantis bankroto prognozavimo modeliais buvo išskirti dažniausiai naudojami finansiniai santykiniai rodikliai bei apskaičiuoti mokumo ir pelningumo rodikliai, neįeinantys į modelius, tačiau turintys didelę įtaką bankroto prognozėms.

Darbo objektas. Bankrotas ir jo prognozavimo modeliai.

Darbo tikslas. Atlikti bankroto prognozavimą, naudojant finansinių santykinių rodiklių sistemas.

Darbo uţdaviniai:

1. Teoriniu aspektu apžvelgti bankrotą ir jo prognozavimo modelius, taikant finansinių santykinių rodiklių sistemas.

2. Paskaičiuoti bankroto prognozavimo modelius.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 145 KB
  • m.
  • 29 puslapiai (7040 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ernesta
  • Bankroto prognozavimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Bankroto prognozavimas. (2012 m. Gegužės 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/bankroto-prognozavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 13:25
×