Bankų kredito gavimo salygos ir kaštai Lietuvoje


Įvadas. Teorinė dalis. Paskolos klasifikavimo požymiai. Grupavimas pagal pinigų skolintojus. Paskolų suteikimo tvarka. Būsto paskola. Analitinė – metodinė dalis. Lietuvos bankai. Trumpalaikio kredito samprata. Trumpalaikio kredito gavimo sąlygos. Trumpalaikių kreditų rizika. Ilgalaikės paskolos. Banko teikiamų paslaugų nauda klintui. Banko teikiamų paslaugų nauda bankui. Kredito palyginimas skirtinguose bankuose. Praktinė dalis. Seb bankas. Vartojimo kredito metų palūkanos – tik 13 procentų. Išvados. Literatūros sąrašas.

Darbui atlikti buvo pasirinkti 7 pagrindiniai bankai: Swedbank, Dnb Nord, Nordea, Ūkio bankas, Šiaulių bankas, SEB ir Danske. Šiuos bankus pasirinkomes, nes jie žinomiausi ir paklausiausi bankai Lietuvoje.

Darbe buvo aptariamas pasirinktų bankų trumpalaikis kreditavimas. Lyginant bankų trumpalaikius kreditus, buvo aptarta kreditų suma, valiuta, terminas, palūkanų tipai ir dydis, administravimo mokesčiai, delspinigiai,

Naudotis banko paslaugomis naudinga ir klientui. Suteikdamas paskolą, bankas savo klientui suteikia galimybę pasiekti savo tikslų ir įgyvendinti planus. Kadangi bankų pasiūla yra nemaža, jie tarpusavyje konkuruoja, klientas gali išsirinkti, kuris banko siūlo jam priimtiniausias sąlygas ir kurio paslaugomis naudotis, siekiant savo tikslų.

  • Microsoft Word 151 KB
  • 2015 m.
  • 43 puslapiai (9690 žodžiai)
  • Universitetas
  • Paulius
  • Bankų kredito gavimo salygos ir kaštai Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Bankų kredito gavimo salygos ir kaštai Lietuvoje. (2015 m. Kovo 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/banku-kredito-gavimo-salygos-ir-kastai-lietuvoje.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 17:21
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo