Bankų paslaugos fiziniams asmenims


Kreditai fiziniams asmenims. Fiziniu asmenu kreditavimas. Bankų paskolų fiziniams asmenims analizė. Kreditas fiziniams asmenims. Lizingas fiziniams asmenims. Nord busto kreditas fiziniams asmenims. Kreditas lizingas kursinis darbas. Bankas paslaugos fiziniams asmenims. Kreditas lietuvoje kursinis. Busto kreditas kursinis.

Įvadas. Bankas kaip paslaugų teikėjas. Lietuvos bankų teikiamos paslaugos fiziniams asmenims. Lietuvos bankų teikiami kreditai. Bankų teikiamų būsto kreditų bendri bruožai bei jų skirtumai. Hansabanko teikiami būsto kreditai. Vilniaus banko teikiami būsto kreditai. Nordea lb banko teikiami būsto kreditai. Nord lb banko teikiami būsto kreditai. Parex banko teikiami būsto kreditai. Vartotojiškas kreditas. Kitos bankų teikiamos paslaugos. Indėliai. Lizingas. Elektroninis bankas. Kitos paslaugos. Lietuvos bankinės sistemos ateitis europos sąjungos bankinių sistemų kontekste. Išvados ir pasiūlymai. Literatūros sąrašas.

Komercinio banko paslauga - tai banko atliekama operacija, kuri yra vykdoma klientų užsakymu jų naudai už atitinkamą mokestį. Visame pasaulyje komercinių bankų teikiamos paslaugos yra panašios savo esme ir gali skirtis tik forma.

Pastaraisiais metais auganti konkurencija tarp Lietuvoje veikiančių bankų skatina juos teikti vis įvairesnes paslaugas klientams. Tam įtakos turėjo užsienio investicijos į Lietuvos bankus tiek tiesiogine prasme didinant bankų akcinį kapitalą, tiek ir netiesiogiai – tai yra užsienio investuotojų atstovai tapo bankų valdymo organų nariais ir taip galėjo perteikti valdymo patirtį. Manoma, jog ateityje konkurencija dar labiau augs išplėsdama vartotojų teisę rinktis, gerindama paslaugų kokybę ir patikimumą, mažindama kainas, stiprindama gyventojų pasitikėjimą bankais, o pigesnių išteklių dėka skatindama vartojimą ir ekonomikos augimą.

Kreditas yra viena iš daugelio bankų operacijų, išsivysčiusios ekonomikos neatsiejama dalis, o būsto kreditai yra viena iš daugelio kredito rūšių. Pastaruoju metu mūsų šalyje bankų teikiami kreditai vis labiau populiarėja. Ilgą laiką Lietuvoje tai buvo neprieinama arba prieinama tik labai dideles pajamas turintiems žmonėms. Tačiau dabar vis daugiau žmonių jais naudojasi, o ir bankai vienas po kito siūlo įvairias lengvatas bei vilioja pasinaudoti jų paslaugomis.

Ypač tai aktualu jauniems, savarankišką gyvenimą pradedantiems žmonėms. Bankų teikiamos paslaugos, o ypač būsto kreditavimo klausimai yra aktuali tema šiandieninėje konkurencingoje rinkoje, kai vartotojui sunku pasirinkti paslaugų teikėją. Todėl nutariau šią temą pasirinkti nagrinėti diplominiame darbe.

Atliekant šį darbą daugiausiai rėmiausi internete esančiais bankų tinklapiais, straipsniais iš spaudos, mokomąja literatūra. Stengiausi analizuoti pasirinktų bankų paslaugas, jų įvairovę bei skirtumus, paskolų gavimo reikalavimus, gavimo tvarką, palyginti bankų teikiamas paslaugas fiziniams asmenims, išduodamas paskolas bei palūkanas. Tačiau pagrindinis mano tikslas, kurį sau prieš pradėdama atlikti šį darbą iškėliau – išsiaiškinti kokie būdai yra palankiausi klientui.

Temos aktualumas -mano pasirinkta tema yra ypač aktuali šiandieniniam vartotojui, nes Lietuvoje dabar veikia daug bankų, kurie teikia labai panašias paslaugas, todėl yra labai svarbu nustatyti tarp jų esančius skirtumus. Palyginti tokias banko paslaugas kaip paskolos, lizingas, indėliai, atsiskaitymai mokėjimo pavedimais darbo pobūdis – aprašomasis, tiriamasis.

  • Microsoft Word 99 KB
  • 2015 m.
  • 51 puslapis (12979 žodžiai)
  • Kolegija
  • Sarunas
  • Bankų paslaugos fiziniams asmenims
    10 - 1 balsai (-ų)
Bankų paslaugos fiziniams asmenims. (2010 m. Rugsėjo 11 d.). https://www.mokslobaze.lt/banku-paslaugos-fiziniams-asmenims.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 05:18
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo