Bankų teikiamų paslaugų lyginamoji analizė


Įvadas. Kredito kortelių palyginamoji analizė. Vartojimo paskolų palyginamoji analizė. Seifų nuomos palyginamoji analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Šiuo metu rinkoje yra daug konkurentų, kurie siūlo is pirmo žvilgsnio panašias paslaugas. Tačiau pažvelgus iš arčiau pastebima, kad vienodų pasiūlymų nėra. Norint išsirinkti geriausią variantą reikia detaliai išanalizuoti institucijų teikiamas paslaugas, taip išsirenkant paslaugos, kurios suteikia geriausius pasiūlymus būtent konkretaus asmnes atveju. Šio darbo tikslas yra įvertinti SEB, DNB ir SWED bankų teikiamas paslaugas ir išrinkti, kurios yra tinkamiausioms konkrečiam vartotojui. Pasirinkti būtent šie bankai, nes jie yra vieni didžiausių Lietuvoje, teikia didžiausia paslaugų pasirinkimą, jų internetinėse svetainėse talpinama visa sprendimams priimti reikalinga informacija.

Situacijoje nagrinėjama asmuo, kuris: yra 27 metų, dirba „Baltic transline“ apskaitos skyriuje jau 4 metus, du kartus jau buvo paaukštintas, mėnesinės grynosios pajamos 2000 Lt. su didėjančia galimybe dėl augančio stažo, daugiausia keliauja ir atostogauja Lietuvoje, tačiau kartą į metus išvyksta į kelionę užsienyje, mėgsta aktyvias pramogas: baseinai, slidinėjimas, laipiojimo sportas, stovyklavimas, tačiau mielai laiką taip pat praleidžia ir kino salėje, paskolų kol kas nė karto nėra pasiėmęs nei iš banko nei iš kitų institucijų, nėra vedęs, vaikų neturi, gyvena Kaune, tėvų dovanotame 1990 metų statybos daugiabutyje, turi nuosavą atomobilį Renault Laguna 2006 metų, yra vienturtis. Paslaugų naudingumas vertinamas būtent pagal šio asmens nurodytas savybes ir prioritetus. Šiuo metu asmeniui reikalinga kreditinė kortelė, vartojimo kredito paskola ir banko nuomojamas seifas.

Darbo uždaviniai:

Palyginti bankuose teikiamų kreditinių kortelių naudingumą asmeniui ir nustatyti tinkamiausią variantą.

Palyginti bankuose teikiamus vartotojimo kreditus ir nustatyti, kuriame banke asmeniui yra geriausia skolintis.

Palyginti bankuose teikiamų seifo paslaugų įkainius ir nurodyti geriausią variantą asmeniui.

Kredito kortelių palyginamoji analizė

Įkainiai aptarti ankščiau yra tik vienas iš sprendimui priimti reikalingų elementų. Kiekviena kortelė taip pat siūlo papildomas paslaugos, dėl kurių verta persvarstyti kortelės pasirinkimą.

Kortelių turėtojams skiriamos papildomos privilegijos:

Įvertinus papildomus kiekvienos kortelės teikiamus privalumus asmuo turėtų įvertinti, jog visos jos siūlo kelionių draudimus. Ilgiausia nemokamo kredito galimybę teikia DNB bankas.

  • Bankininkystė Analizė
  • Microsoft Word 49 KB
  • 2015 m.
  • 13 puslapių (2466 žodžiai)
  • Universitetas
  • Dovilė
  • Bankų teikiamų paslaugų lyginamoji analizė
    10 - 4 balsai (-ų)
Bankų teikiamų paslaugų lyginamoji analizė. (2015 m. Kovo 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/banku-teikiamu-paslaugu-lyginamoji-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 16:56
×