Baranauskas Anykščių šilelis romantinis kūrinys


Antanas baranauskas anyksciu silelis. Kodėl anykščių šilelis romantinis kūrinys. Anykščių šilelis rašinys. Antanas baranauskas anyksciu silelis rasinys. Anykščių šilelis analizė. Antanas baranauskas anyksciu silelis analize. Baranausko anyksciu silelis. Anykščių šilelis poema. Kodel baranausko anyksciu silelis romantinis kurinys. Anyksciu silelis romantine poema.

Antano Baranausko poema „Anykščių šilelis“ yra romantinis kūrinys. Tai įrodo, daugybė bruožų, kurie yra priskirti romantizmo rūšiai.
Romantiniuose kūriniuose imta aukšinti žmogaus dvasią ir jausmus.Taip pat, giliai jaučiantis, save ir aplinką analizuojantis, žmogus būdingas romantizmui. Anykščių šilelyje matome, kad A.Baranauskui yra labai svarbu parodyti savo jausmus, savo išgyvenimus ir mintis kai jis mato Ankyščių šilelį : „ Visa prapuolę; tik ant lauko plikos\ Kelios pušelės apykreivės liko!.” Šiais žodžiais, autorius parodo, kad yra neabejingas tam, kas atsitiko Anykščių šileliui. Jis liūdi kad išnyko medžiai, kurie papuošdavo kalnus, kad nebėra paukštelių, kurių jis taip mėgdavo klausytis.
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (314 žodžiai)
  • Mokykla
  • Aistis
  • Baranauskas Anykščių šilelis romantinis kūrinys
    9 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Baranauskas Anykščių šilelis romantinis kūrinys. (2011 m. Sausio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/baranauskas-anyksciu-silelis-romantinis-kurinys.html Peržiūrėta 2021 m. Birželio 14 d. 09:33
Peržiūrėti darbą
×
43 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo