Baras verslo planas


Baro verslo planas. Verslo planas baras. Baro aprasymas. Baro verslo projektas. Baro paslaugu apzvalga. Kavines baro verslo. Savo imones reklama kavine baras. Tauragėnų vienkiemis siulo darba. Baro planas.

Santrauka. Verslo aprašymas. Verslo tikslai. Teisiniai aspektai. Paslaugos aprašymas. Verslo įmonės charakteristika. Vartotojo sprendimo pirkti priėmimo proceso modeliavimas. Vartotojų sprendimo priėmimo procesas. Rinkodara. Rinkos apžvalga ir vartotojai. Rinkodaros planas. Kainos politika. Rėmimas. Literatūra.

Planuoju įkurti savo individualią įmonę- kavinę – barą pavadinimu „Premjera“. Šioje vietoje nutariau atidaryti kavinę-barą, nes aplink 15 km. atstumu nėra nei vienos panašios įstaigos. Kavinė-baras, manau bus populiari ne tik jaunimo tarpe, taip pat vilios ir vidutinio amžiaus žmones, šeimas, nes tai bus nauja atrakcija ir laisvalaikio praleidimo vieta visus metus, nereikės šalti kelionės metu žiemos laiku norint pakeisti nusistovėjusią ir galbūt pakirėjusią aplinką. Taip pat tėveliams nereikės sukti galvos kur palikti savo atžalas, nes „Premjeroje“ bus ir vaikų kambarys bei savaitėje kartą atvyks jaunimo centro atstovai, kurie užsiims su mažaisiais.

„Premjeros“ tikslas – per 5 metus kavinę padidinti nuo 10 staliukų iki 25 staliukų, antrame aukšte pastatyti biliardo stalą, pastatyti priestatą ir jame įrengti pirtį, o jo antrame aukšte 4 miegamuosius kambarius.

Vizija – būti patikimu tiekėju vartotojams ir teikti kokybiškas maitinimo bei poilsio paslaugas.

Misija – teikti kokybiškas poilsio bei maitinimo paslaugas, sudarant kuo geresnes sąlygas gauti pelną ir patenkinti klientų poreikius.

Šioje poilsio ir maitinimo paslaugų rinkoje konkurentų yra daug, tačiau kavinei – barui „Premjera“ konkurentų bus tik vienas „Tauragėnų vienkiemis“. Su šiuo konkurentu bus bandoma konkuruoti reklamos ir kainų politika.

Kavinė – baras „Premjera“nustatant paslaugos kainą taikys skverbimosi strategija. Šios strategijos metu paslauga į rinką įvedama mažesne kaina, nei esama nusistovėjusi. Tokiu būdu įmonė stengsis greitai įsitvirtinti rinkoje ir pritraukti kuo daugiau vartotojų.

Norėdama pritraukti ir informuoti paslaugos vartotojus apie „Premjeros“teikiamas paslaugas naudosiu reklamą. Kavinė - baras bus reklamuojamas laikraščiuose ir lankstinukuose. Per metus reklamai bus skirta 2400,00 litų. Reklamos poveikis kavinės – baro garsinimui bus tiriamas kas mėnesį. Tada pagal rezultatus bus galima spręsti, kuria reklama reklamuotis labiau, o kurią visiškai panaikinti. Be to bus bandoma reklamuotis per kaimę esančias įmones ir jų vadovus.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2012 m.
  • 10 puslapių (1510 žodžiai)
  • Mokykla
  • Baras verslo planas
    8.5 - 2 balsai (-ų)
Baras verslo planas. (2012 m. Birželio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/baras-verslo-planas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 23 d. 15:28
×