Baro verslo planas ir finansinė analizė


Verslo idėja ir įmonės teisinis tipas. Verslo idėjos pristatymas. Įmonės steigimo procedūra. Įi “Sam’pub” prognuozuojamos finansinės ataskaitos. Rodiklių finansinė analizė. Lūžio taško analizė. Pelningumo, efektyvumo ir mokomumo analizė. Investicijų kapitalo kainos, NPV ir investicijų jautrumo pagrindiniams NPV kintamiesiems. Išvados. Literatūros sąrašas.

Verslu gali užsiimti tiek pavieniai – fiziniai – asmenys, tiek ir asmenų grupės – juridiniai asmenys arba kitaip tariant bendrovės. Norint sukurti savo verslą visų pirma yra reikalinga to verslo idėja. Be idėjos nebus ir verslo. Idėja – turi būti perspektyvi, konkurencinga, teikianti vilčių į būsimojo verslo sėkmę. Prieš pradedant verslą reikia įvertinti ar ji perspektyvi ir ar tinkama. Šio proceso metu tikrinama ar rinkoje yra patikimas poreikis, patikimumas ar verta toliau plėtoti savo verslo idėją ar yra galimybės, perspektyvos, kad būtų verta į rinką įsteikti naujas įmones.

Darbo tikslas: pateikti individualios įmonės „Sam‘Pub“ verslo planą ir finansinę analizę.

Darbo uždaviniai:

Išanalizuoti verslo idėją ir sudaryti verslo planą;

Pateikti verslo plano finansines prognozes;

Apskaičiuoti ir išanalizuoti finansinius rodiklius.

Tyrimo metodai: mokslinės ir ekonominės literatūros analizė, finansinių rodiklių skaičiavimas.

Verslo steigimas visų pirma prasideda nuo idėjos. Gero verslo pradžia – konkurencinga, perspektyvi ir aiški idėja. Optimaliausias variantas yra tada, kai žmogus geba suderinti verslą ir pomėgius. Tik mėgstama ir gerai pasverta idėja gali būti tvirto verslo pagrindu.

Autorės verslo idėja yra naktinis baras „Sam‘Pub“ įkūrimas. Baro veikla bus vykdoma Kaune Laisvės al. 59. Patalpos yra tvarkingos, tačiau nusimato išlaidų patalpų renovacijai. „Sam‘Pub“ – tai jaunas ir šiuolaikiškas baras su įvairių pasaulio šalių virtuve, daugybe alaus rūšių, plataus vyno, kokteikių asortimentu. Bare nuolatos vyks koncertai, renginiai, DJ pasirodymai, karaoke. Patalpų nuoma kainuotų kiekvieną mėnesį 5782,58 Lt. Naktinio baro darbuotojai: 3 barmenai, 4 padavėjos, 2 apsaugos darbuotojai, valytoja, vedėjas, virtuvės šefas, 3 virtuvės šefo padėjėjai, vadybininkas, direktoriaus ir buhalterio pareigas atliks pati autorė. Klubo lankytojai priklauso amžiaus grupiai nuo 18 iki 40 metų amžiaus. Baro darbo laikas būtų nuo pirmadienio iki sekmadienio. Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio dirbtų nuo 14:00 – 24:00, pentadienio ir šeštadienio 14:00 – 02:00, sekmadieniais nuo 14:00 – 22:00 įėjimas nemokamas. Pasirinktoje vietoje konkurentų yra tai „Jumpub“, „Kanklės“, „JazzBar“ir kt. Šio naktinio baro pagrindinis privalumas yra patogi vieta ir lengvai pasiekiama vieta, nereikia važiuoti su mašina į kitą miesto galą iki baro galima lengvai nusigauti, einant Laisvės alėja. Siekiant privilioti kuo daugiau klientų „Sam‘Pub“ taikys mažesnes kainas nei kiti barai esantys Laisvės alėjoja, nuolatiniams klientams bus taikomos nuolaidos, bus vykdomi karaoke vakarai, stalo žaidimai, kur klientai galės smagiai praleisti laiką, bus ir prizų pvz. nemokamas pasirinktas gėrimas už laimėtas varžybas.

Norint įgyvendinti naktinio baro „Sam‘Pub“ autorė pasirinko individualios įmonės tipą. Steigėjas yra vienas asmuo, todėl sprendimus ir galimą riziką priims pats savininkas jis turi visišką teisę priiminėti sprendimus, metodus ir priemones, kad įgyvendintų savo verslą ir galėtų jį vystyti toliau.

Autorė pasirinko individualios įmonės kūrimą. Įmonės vykdoma veikla – naktinis baras. Individuali įmonė pasirinkta dėl lengvi ir paprasto steigimo procedūros. Individuali įmonė gali tvarkyti supaprastintą buhalterinė apskaitą, jei neprivaloma sudaryti finansinės atskaitomybės. Įmonės (steigėjas) savininkas paskyrės save įmonės vadovu gali pats tvarkyti buhalterinę apskaitą. Autorė nusprendė kad pati tvarkys buhalteriją ir vadovaus savo verslui.

  • Finansai Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 74 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 19 puslapių (3174 žodžiai)
  • Universitetas
  • Laura
  • Baro verslo planas ir finansinė analizė
    10 - 3 balsai (-ų)
Baro verslo planas ir finansinė analizė. (2015 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/baro-verslo-planas-ir-finansine-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 05:24
×