Barokas ir rokokas skaidrės


Barokas ir rokokas. Kas yra barokas ? Baroko raidos etapai Italijoje. Baroko raidos etapai Lietuvoje. Baroko bruožai. Politinės ir socialinės baroko susiformavimo prielaidos. Baroko architektūros bruožai. Jėzaus ordino bažnyčia romoje. Baroko atstovai Lietuvoje. Barokinės bažnyčios Lietuvoje. Šv. Kazimiero koplyčia . Baroko dailė. Baroko literatūra. Baroko muzika. Baroko mada. Kas yra rokokas? Rokoko interjeras. Rokoko tapyba. Rokoko mada. Rokoko mados pavyzdžiai.

Sudėtingumas, įmantrumas, jausmingumas, tapybiškumas, dinamiškumas, dramatiškumas, polinkis į didybę.

Katalikų bažnyčia Absoliutinė monarchija Ispanijos įtaka Europoje ir Lotynų Amerikos kolonijose.

Neišbaigtumo ir veržlumo įspūdis rafinuoto puošnumo efektas spindinti prabanga naudojamas įvairių spalvų marmuras, smiltainis, auksuotos detalės svarbiu komponentu tapo erdvios aikštės ir tiesūs, platūs prospektai.

Audiniai buvo spalvingi, būdingi gėlių motyvai, rombai, karūnos, gausu kaspinų. Vyrų apranga: Moterų apranga:.

Drabužių stilius išsiskiria savo detalių gausa. Moterų drabužiuose svarbiausia buvo kūgio formos sijonas. Aksesuarai- vėduoklės, pirštinaitės. Vyrų drabužiai taip pat buvo labai gausiai puošti. Tai buvo trumpos liemenės ir kelius siekiančios kelnės su priderintomis baltomis kojinėmis. Daug dėmesio buvo skiriama plaukams. Vaizduotė neturėjo ribų – moterys ant galvos įsirengdavo miniatiūrinius sodus ar įtaisydavo narvelį su paukščiais.

  • MS PowerPoint 3954 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (527 žodžiai)
  • Irutė
  • Barokas ir rokokas skaidrės
    10 - 8 balsai (-ų)
Barokas ir rokokas skaidrės. (2015 m. Sausio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/barokas-ir-rokokas-skaidres.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 22 d. 06:43
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo