Baroko epochos autorių ir jų kūrinių pristatymas


Baroko epochos autorių ir jų kūrinių pristatymas. Tikslas- remiantis, literatūros vadovėliu. Mykolas Kazimieras Pacas „Testamentas”. Didysis etmonas buvo ūmus, ambicingas ir drauge nepaprastai dievobaimingas didikas. Pedras Kalderonas „Gyvenimas- tai sapnas”. Pjesėje „Gyvenimas- tai. Motiejus Kazimieras Sarbievijus „Meilė stipri kaip mirtis”. Epigramoje „Meilė stipri kaip mirtis” vyrauja nepastovumas ir paradoksalumas. Konstantinas Sirvydas „Punktai sakymu”. K. Sirvydas tęsė Mikalojaus Daukšos ir Žemaičių vyskupo Merkelio Giedraičio darbus. Išvada. Taigi, baroko epochai būdingas didelis dramatiškumas ir jausmingumas. Šaltiniai. Kanišauskaitė, M. Mikalajūnas „Literatūros vadovėlis”.

Tikslas- remiantis, literatūros vadovėliu, pristatyti, kokie kūrybos bruožai atsispindi, baroko epochos autorių kūriniuose.

Motiejus Kazimieras Sarbievijus „Meilė stipri kaip mirtis”.

Taigi, baroko epochai būdingas didelis dramatiškumas ir jausmingumas. Taip pat būdingas nepastovumas, žmogaus netvarumas, bei krikščioniškų dorybių aukštinimas.

  • MS PowerPoint 375 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (513 žodžiai)
  • Vytautas
  • Baroko epochos autorių ir jų kūrinių pristatymas
    10 - 8 balsai (-ų)
Baroko epochos autorių ir jų kūrinių pristatymas. (2015 m. Gruodžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/baroko-epochos-autoriu-ir-ju-kuriniu-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Sausio 19 d. 13:03
×
26 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo