Baronas Miunhauzenas knygos aprašymas


Baronas miunhauzenas knyga recenzija. Baronas miunhauzenas aprašymas. Baronas miunhauzenas knyga senas leidimas. Aprašimas bronas miunhauzenas.

Gotfrydas augustas biurgeris „baronas miunhauzenas“. Barono. Miunhauzeno. Nuostabios kelionės jūromis ir žeme, karo žygiai ir linksmi nuotykiai jo paties apsakinėti draugų būrelyje prie buteliuko. Knygos metrika. ♦ Knygą išleido leidykla „VYTURYS“ 1994 metais (II-asis leidimas♦ Iš vokiečių kalbos vertė Dominykas Urbas. ♦ Iliustravo Kęstutis Kasparavičius. ♦ Knygą sudaro 128 puslapiai. Apie knygą. Ištrauka. Apie autorių. Pagrindinė mintis.


Ši tikrai įdomi, begalo juokinga ir pilna melų knyga yra apie pati didžiausią pasaulio melagį, barona Miunhauzeną, gyvenusi XVIII a. ir

Anais laikais Miunhauzeno padėties dvarininkai retai užsiimdavo mokslu, menu ar kultūros darbu. Jie daugiausiai dykinėdavo, medžiodavo, vienas kitas keliaudavo, šlaistydavosi prie aukštesnio feodalo dvaro, o susirinkę pas kaimyną, puotaudavo, lošdavo kortomis, pypkiuodavo ir pasakojo visokias istorijas, kuriomis kiekvienas stengėsi pasirodyti esąs ne bet kas. Ten jie, būdavo, giriasi be jokios sarmatos ir meluoja, kad net ausys kruta. Ir Miunhauzenas tapęs dvarininku, gyveno ne kitaip. Neapsikęsdamas kitų pagyromis ir melais, jis ir pats ėmė pasakoti neregėtus, bei negirdėtus dalykus, tačiau perdėdamas iki paskutinių nesąmonių ir taip juos parodijuodamas. Ne visi jo pasakojimai yra literatūrinė išmonė, didelė jų dalis yra folklorinės kilmės.

Gotfrydas Augustas Biurgeris (1747-1794) buvo Vokietijos rašytojas. Jo baladės buvo labai populiaros Vokietijoje, viena garsiausių jo baladžių buvo „Lenora“. G.A. Biurgeris priklausė literatūriniam bei visuomeniniam sąjūdžiui, vadinamam „Audros ir veržimosi“ vardu.

  • Microsoft Word 161 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (362 žodžiai)
  • Mokykla
  • Minvydas
  • Baronas Miunhauzenas knygos aprašymas
    10 - 1 balsai (-ų)
Baronas Miunhauzenas knygos aprašymas. (2017 m. Gegužės 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/baronas-miunhauzenas-knygos-aprasymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 05 d. 04:45
×
125 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo