Baronienė Liudo Vasario gyvenime interpretacija


Liudas vasaris ir baronienė. Baronienes itaka vasariui. Altoriu sesely apie baroniene. Baroniene rainakiene. Altoriu sesely baroniene. Baronienes paveikslas. Baronienes itaka liudui vasariui. Baronienes itaka liudui. Altoriu sesely liudas vasaris ir baroniene. Baroniene altoriu sesely.

Baronienė - Liudo Vasario gyvenime. Baronienės Rainakienės įtaka Liudo Vasario kūrybai.

Atvykęs į Kalnynus, Vasaris susimąsto, kodėl jis negali kurti ir prieina išvadą, kad nori kurti apie meilę moteriai ir gamtai, bet neturi tokių išgyvenimų patirties. O apie Dievą kurti jis nenori, tad pažintis su Dvaro ponia dar labiau sustiprina Liudo Vasario kūrybinį pradą. Jis ima kurti simbolistinę poeziją, nes nenori viešai rodyti savo jausmų. Jo eilėraščiai apgaubti simbolių šydu, išreiškiančiu jausmus ir svajones. Taip atsiranda Saulės, Žvaigždės, Nepažįstamosios įvaizdžiai. Nors vis dar ryškūs vidiniai Liudo konfliktai, pastangos pritapti prie kunigų gyvenimo, vis dažniau jis leidžia prabilti savo vidinio pasaulio balsui. O ponia Rainakienė skatiną kunigą rašyti, atskleidžia jam pasaulio įvairumą. Ta judviejų pažintis sustiprina tolimesnę vidinio konflikto raidą. Jos dėka jis Pajautė drąsą savyje, ryžtą priešintis rutinai. Ir galiausiai kunigo ir poeto konfliktas sprendžiamas poeto naudai.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • MS PowerPoint 47 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai
  • Loreta
  • Baronienė Liudo Vasario gyvenime interpretacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Baronienė Liudo Vasario gyvenime interpretacija. (2013 m. Sausio 12 d.). https://www.mokslobaze.lt/baroniene-liudo-vasario-gyvenime-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 25 d. 06:43
×