Barzdus skaldo nesutarimai dėl kultūros


Barzdus skaldo nesutarimai dėl kultūros. Vertinimo kriterijai Vertinimo kriterijai. Įvertinimas mažinamas 1 balu už pavėluotai , be pateisinamos priežasties , dėstytojui pateiktą darbą.

Praėjusią savaitę įvykusiame susirinkime buvo sprendžiama Barzdų bendruomenėje kylantis konfliktas, dėl nevykdomos kultūrinės veiklos. Bendruomenės susirinkime pasisakė žmonės mano ,kad konfliktai kyla, nes Birutė Dekaratienė nesutaria su bendruomenės nariais ir neranda bendro sprendimo dėl renginių organizavimo.Tai matyti ir iš sociogramos. Bendruomenės nariai yra pasipiktinę miestelio vykstančią kultūrinę veiklą, kurios neorganizuoja kultūros renginių organizatorė. Gyventojus labai skaudina ir tai, kad kultūros darbuotojos nekviečia, neragina ir neskatina žmonių dalyvauti kultūrinėje veikloje. Kviečiami tik kviestiniai atlikėjai, o miestelio gyventojai neturi jokios teisės dalyvauti renginiuose. Kaip teigia Barzdiečiai, esą miestelyje renginius organizuoja bendruomenė, o kultūros renginių organizatorė Birutė Dekeraitienė visus nuopelnus už tai prisiima sau, nes ji yra kultūros renginių organizatorė. Remigijus Naujokaitis pripažino, kad veikla šiuo metu šiek tiek aprimusi, tačiau stebėsi kodėl miestelių gyventojai nesutaria su bendruomene ir tarp jų toks nepasitikėjimas. Kaip teigia, seniūnijos vadovas šioje situacijoje įžvelgia tik moterų ne sugebėjimą tarpusavyje susikalbėti.

Jaunimui skirtos kultūrinės veiklos, esąs apskritai nėra. Tai ką veikti jaunimui? Niekas neorganizuoja jaunimo užimtumo, o tai labai blogai, nes nėra jaunimui kur save realizuoti.

  • Microsoft Word 16 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (791 žodžiai)
  • Evaluna
  • Barzdus skaldo nesutarimai dėl kultūros
    10 - 10 balsai (-ų)
Barzdus skaldo nesutarimai dėl kultūros. (2015 m. Spalio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/barzdus-skaldo-nesutarimai-del-kulturos.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 04:06
×