Baseinai vandens telkiniai ir jų įrengimas


Vandens telkiniu apsvietimas. Maudymosi baseino konstrukcija.

Įvadas. Dekoratyviniai vandens baseinai. Baseinų forma, dydis ir vieta. Gelžbetoninis baseinas. Gruntinis plėvele išklotas baseinas. Gelžbetonio žiedo baseino su fontanu įrengimas. Betoninio baseino restauravimas. Baseinų valymas ir apsauga. Trumpi patarimai. Maudymosi ir plaukimo baseinai. Baseino forma ir dydis. Baseino sandara. Elektros standartai. Garso ir apšvietimo sistema. Plaukymo baseinų priedai. Plaukymo baseino įrengimas. Dugno grindų įrengimas. Konstrukcijos montavimas. Betonavimas. Konstrukcijos apdaila. Nerūdijantys laiptai. Plaukymo baseino pamušalo klojimas. Briaunos ir plytelės. Operacijos, kurias reikia atlikti prieš klojant plyteles plaukymo baseinuose. Sienų ir grindų plytelių klojimas. Išvados. Paveikslų sąrašas. Literatūros šaltiniai.

1.Išanalizavus baseinų tipus buvo pastebėta jog dažniausiai įrengiami dekoratyviniai, nelabai didelių matmenų 1/5 1/6 visos erdvės baseinai, kurie puikiai papildo bei papuošia kiemą.Svabiausia užduotis parinkti tinkamą vietą būsimam vandens telkiniui, kad šis gerai derėtų su aplinka.

2.Pagrindinės baseiną sudarantys mechanizmai yra šie: apatinis filtro įrenginys, siurblys, daugiakanalis vožtuvas, padavimo vamzdis, šildymo sistema, filtras, apatinis drenavimo vamzdis,putų rinktuvas, vandens srovės įrenginys.

3.Vandens telkinio apsaugos priemonės: nepaisant to, ar vandens telkinys skirtas maudytis, ar auginti augalus, jis yra potencialiai pavojingas vaikams. Todėl jo įrengti ten, kur dažniausiai žaidžia vaikai, nereikėtų. Be to, vandens telkinį visada reikia laikyti pridengtą medinėmis ar metalinėmis grotelėmis.

  • Statyba Referatas
  • Microsoft Word 58 KB
  • 2013 m.
  • 17 puslapių (5265 žodžiai)
  • Kolegija
  • Ieva
  • Baseinai vandens telkiniai ir jų įrengimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Baseinai vandens telkiniai ir jų įrengimas. (2013 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/baseinai-vandens-telkiniai-ir-ju-irengimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 23 d. 03:35
×