Batų gamyba verslo planas


Batų gamyba verslo planas.


UAB „4 Klumpės“ yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. Įmonė savo veiklą pradės nuo 2016 metų sausio 2 dienos. UAB „4 Klumpės“ nuomos gamybines ir administracines patalpas Vilniaus mieste, Baltupiuose, Didlaukio g. 14. Įmonės 65 m2 patalpos nuomojamos bei naudojamos pagal panaudos sutartį. Įmonė steigiama akciniu kapitalu –60000 Eur. Įmonės veikla –batų gamyba. Įmonė specializuosis ties dviem gaminiais – ilgaauliais moteriškais ir vyriškais odiniai batais.

Kadangi, UAB „4 Klumpės“ bandys įsilieti į pakankamai seną pramonės šaką, tai pagrindinis įmonės tikslas – įsitvirtinti batų gamybos srityje ir neatsilikti nuo pagrindinių konkurentų. Taip pat įmonė sieks gauti kuo didesnį pelną, nenukenčiant gaminių kokybei.

Šiais informacinių technologijų laikais įmonė savo gaminamą produkciją reklamuos internete ir tam planuojama išleisti apie 1158,48 Eur. Taip pat dalins skrajutes, kurioms skirsta apie 199 Eur.

Pagrindinis medžiagų tiekėjai bus UAB „Gryna oda“, UAB „Siuvimo reikmenys“, UAB „Padų pasaulis“, UAB „Pakuotė“. Su jais bus sudaryta 1 metų sutartis dėl nenutraukiamo gamybinių medžiagų kiekio pristatymo. Naujausi įrengimai pirkti iš UAB „Mašinos“.

Verslo plane apžvelgiami ir išanalizuojami svarbiausi įmonės veiklą įtakosiantys veiksniai, prognozuojamos su įmonės veikla susijusias pajamas bei išlaidas ir įvertinama ar įmonė galėtų tęsti savo veiklą.

UAB „4 Klumpės“ gamina rankų darbo moteriškus odinius ilgaaulius batus ir vyriškus odinius batus. Nors bendrovė veikia ištisus metus, tačiau keičiantis madai „4 Klumpės“ gali susidurti su rizika, jog paklausa ims kristi, kadangi bendrovės gaminamos prekės gali neatitikti mados tendencijų. Įmonė vengdama tokios situacijos įdarbins kompetentingus darbuotojus, išmanančius mados tendencijas, taip pat atliks nuolatinius tyrimus ir taip išsiaiškins kokių batų yra paklausa. Antras rizikos veiksnys - aukšta batų kaina. Įmonės pardavimų vadybininkai stengsis išreklamuoti rankų darbo batus, jų kokybę spaudoje ir internete. Jei mūsų spėjimai pasiteisins ir paklausa nesumažės, o kitais metais paklausos augimas išliks, ateityje yra numatoma plėsti prekių asortimentą, sukurti daugiau darbo vietų.

1. Didinti UAB „4 Klumpės“ įmonės prestižiškumą Lietuvoje. Šio tikslo siekiama, reklamuojant įmonę pirkėjams.

2. Išplėsti prekių asortimentą. Didėjant paklausai – būtų didinama ir pasiūla, siūlant naujus gaminius bei didesnę įvairovę.

3. Kuo geriau patenkinti klientų poreikius. Atlikus klientų poreikių analizę, sukuriamas tinkamas gaminio kokybės ir kainos santykis.

Tikimasi, jog 5 metų bėgyje mūsų įmonė sėkmingai plėsis bei dirbs pelningai. Prekių asortimentas bus platesnis, batai bus gaminami įvairių modelių ir dydžių. Didinant pasiūlą būtų sukuriama daugiau darbo vietų, būtų galima keltis į didesnes patalpas.

Batų poreikis visada išliks, juos gaminant galima pasitelkti fantazija ir pagaminti įvairių modelių bei stilių batus ir tokiu būdu sukurti platų asortimentą bei patenkinti klientų lūkesčius. Pirmaisiais įmonės veiklos metais bus gaminama rankų darbo moteriškus odinius ilgaauliai batai su užtrauktuku bei odiniai vyriški batai su batraiščiais. Įmonės pagaminta produkcija nuo konkurentų skirsis aukšta kokybe. Batai bus gaminami kompetentingų batsiuvių rankomis, naudojant aukštos kokybės medžiagas, atitinkantys mados tendencijas. Vidutiniškai pirmaisiais įmonės veiklos metais per mėnesį planuojama pagaminti ir parduoti iš viso 120 batų poras: 70 moteriškus ilgaaulius ir 50 vyriškus batus. Atsižvelgus į klientų poreikį siūlysime naujus batų modelius.

Įmonė UAB „4 Klumpės“ gamybinės ir administracinės patalpas nuomojasi Baltupiuose, Didlaukio g. 14, Vilniuje, kurių dydis 65 kvadratinių metrų. Nuomos kaina mėnesiui 423,50 eurų. Nuomos sutartis pasirašoma už vienerių metų laikotarpį. Ši verslo vieta sudaro palankias sąlygas verslo partneriams vienu metu atvykti susitikti su direktoriumi, bei apžiūrėti dirbinius. Taip pat nėra šalia esančių konkurentų, gaminančių batus.

  • Ekonomika Verslo planas
  • Microsoft Word 185 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 39 puslapiai (8316 žodžiai)
  • Universitetas
  • Sarunas
  • Batų gamyba verslo planas
    10 - 9 balsai (-ų)
Batų gamyba verslo planas. (2016 m. Kovo 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/batu-gamyba-verslo-planas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 17:57
×