Baudžiamoji teisė specialioji dalis 9


Bk specialioji dalis. Baudžiamoji teisė specialioji dalis konspektas. Baudziamasis kodeksas specialioji dalis. Baudžiamoji teisė specialioji dalis konspektai. Baudžiamoji teisė (specialioji dalis) konspektas. Bk specialioji dalis konspektas. Nusikaltimai, pavojingi žmogaus gyvybei ir sveikatai konspektas. Nusikaltimai lietuvos valstybės nepriklausomybei skaidres.

Bt sd ir jos sistema. Nv kvalifikavimo teoriniai pagrindai. Nusikaltimai žmogiškumui ir karo nusikaltimai. Nusikaltimai lietuvos valstybės nepriklausomybei, teritorijos vientisumui ir konstitucinei santvarkai (bk sd xvi skyrius). Nusikaltimai žmogaus gyvybei. Nusikaltimai žmogaus sveikatai. Nusikaltimai, pavojingi žmogaus sveikatai ir gyvybei. Nusikaltimai žmogaus laisvei. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai žmogaus seksualinio apsisprendimo laisvei ir neliečiamumui. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai žmogaus orumui ir garbei (bk xxii skirsnis) šmeižimas. Nusikaltimai ir baudžiamieji nusižengimai nuosavybei, turtinėms teisėms ir turtiniams interesams.
  • Microsoft Word 77 KB
  • 2012 m.
  • 49 puslapiai (19901 žodžiai)
  • Universitetas
  • Baudžiamoji teisė specialioji dalis 9
    10 - 3 balsai (-ų)
Baudžiamoji teisė specialioji dalis 9. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/baudziamoji-teise-specialioji-dalis-9.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 04:52
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo