Baudžiamosios teisės savoka funkcijos ir sistema


Baudžiamosios teises funkcijos. Baudžiamosios teisės sistema. Baudžiamosios teisės dalykas. Baudžiamosios teisės sąvokos. Baudžiamosios teisės samprata. Baudziamosios teises saltiniai. Baudžiamosios teisės sistema, uždaviniai, principai ir funkcijos.. Baudziamosios teises samprata funkcijos principai. 79.baudžiamosios teisės funkcijos. Baudžiamosios teisės funkcijos nubaudimo.

Baudžiamosios teisės sąvoka, funkcijos, sistema. Baudžiamosios teisės mokslas. Baudžiamosios teisės dalykas. Baudžiamieji teisiniai santykiai. Pagrindinės baudžiamosios teisės sąvokos: nusikaltimas ir bausmė. Baudžiamosios teisės funkcijos. Baudžiamoji teisė kaip ultima ratio dėl nusikalstamos veiklos. Nubaudimas už padarytą veiką. Nubaudimas kaip nusikaltusio asmens pataisymo prielaida. Bausmė, atpildas, kaltės išpirkimas. Baudžiamosios teisės sistema. Bendroji ir specialioji dalys. Pagrindiniai bendrosios ir specialiosios dalių sudarymo principai. Baudžiamosios teisės mokslas. Baudžiamosios politikos pagrindai. Baudžiamoji atsakomybė ir jos pagrindai. Lietuvos baudžiamosios teisės šaltiniai. Baudžiamasis įstatymas ir jo galiojimo ribos. Nusikaltimas ir nusikalstamumas. Nusikaltimo sudėtis. Objektyvūs nusikaltimo sudėties požymiai. Nusikaltimo objektą apibūdinantys popžymiai. Nusikalstamos veikos požymiai. Subjektyvūs nusikaltimo sudėties požymiai. Kaltė ir su ja susiję klausimai. Tyčinio nusikaltimo padarymo stadijos. Bendrininkavimas padarant nusikaltimą.
  • Teisė Konspektas
  • Microsoft Word 147 KB
  • 2011 m.
  • 56 puslapiai (37066 žodžiai)
  • Baudžiamosios teisės savoka funkcijos ir sistema
    10 - 3 balsai (-ų)
Baudžiamosios teisės savoka funkcijos ir sistema. (2011 m. Rugpjūčio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/baudziamosios-teises-savoka-funkcijos-ir-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:59
×