Bausmės atlikimas


Į ž a n g a. Bendri nuostatai ir principai. Uždaviniai. Tobulinant būrio sistemą, kaip autoritetą, tikslinga apibrėžti pataisos įstaigų praktiko-psichologo uždavinius (vertingi ir būrio viršininkui):. Nuostatai ir principai būrio viršininkui vykdant perauklėmajį darbą būrio sistemoje. Būrio reikšmė. Būrio viršininkas būryje. Būrio sudarymo esmė. Būrio viršininko individualus darbas su nuteistaisiais. Darbas su vyresnio amžiaus recidyvistais. Vyresniojo amžiaus nuteistųjų adaptacija. Psichikos anomalijos. Tai, kas žinotina būrio viršininkui. Alkoholikai ir narkomanai. Pataisomumo laipsnio nustatymas. Būrys - pedagoginio darbo centras.

Siekiant ir toliau tobulinti bausmės atlikimo politiką būtina kiek galima labiau tobulinti auklėjamąjį darbą su nuteistaisiais pataisos darbų įstaigose. Todėl ypatingą reikšmę reikia skirti psichologiniam-pedagoginiam ir socialiniam-psichologiniam auklėjamajam darbui, nes būtent čia vykdomas ryškus poveikis nuteistiesiems juos perauklėjant.

Galima išskirti tokius auklėjamojo darbo su nuteistaisiais faktorius, kaip pataisomojo darbo poveikio individualizaciją nuteistiesiems, kryptingas jų asmenybės tyrimas ir pažinimas, darbinio auklėjamojo efektyvumo padidėjimas ir auklėjimo darbo planų tobulinimas, atitinkamų sąlygų sudarymas, veiklaus nuteistųjų kolektyvo organizavimas.

Auklėjamojo darbo stovis eksperimentiniuose pdį būriuose apibendrinamai patvirtino mintį, kad pagrindinis šių įstaigų veiklos tikslas - nuteistųjų paruošimas gyvenimui laisvėje, socialiai naudingų ir įstatymui paklūstančių piliečių auklėjimas. Būtent todėl auklėjamųjų tikslų bausmės atlikimo visų lygių teisėtvarkoje užtvirtinimas, yra būtinas ir tikslingas. Dar daugiau , auklėjamojo darbo būriuose darbo analizė su lanksčia valdymo struktūra pademonstravo, kad būtina tobulinti prioritetinius nuteistųjų pataisomumo ir perauklėjimo Bausmės atlikimo tikslas yra nuteistųjų auklėjimas ir pataisymas įdiegiant laikytis įstatymo ir palankaus požiūrio į darbą, o taip pat jų ir kitų asmenų perspėjimas nedaryt. Gamybinė-ūkinė, spec. Įspėjamoji ir kita veikla bausmės atlikimo įstatobulinant būrio sistemą, kaip autoritetą, tikslinga apibrėžti pataisos įstaigų praktiko-psichologo uždavinius (vertingi ir būrio viršinb) tarpusavio santykių charakterio tarp nuteistųjų analizė, socialinės-psichologinės padėties būryje įvertinimas.

C) rekomendacijų paruošimas įtemptų ir konfliktinių santykių profilaktikai tarp nuteig) konsultavimasis dėl konkrečių nuteistųjų adaptacijos kalėjimo režime, o taip pat po jų paleidi) neatidėliotinais atvejais darbuotojų konsultavimasis dėl likusių sunkumų tarnybinėje ve. Į auklėmajį darbą atliekant laisvės atėmimo bausmę būtina žiūrėti kaip į sudedamąją nuteistųjų pataisymo proceso dalį, turinčią tikslą išvystyti jų sąmoningą požiūrį į savo pareigas visuomenei ir valstybei.

Panašaus pilietinio auklėjimo tikslas pasiekiamas vykdant užduotis, nukreip.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2012 m.
  • 18 puslapių (5047 žodžiai)
  • Universitetas
  • Bausmės atlikimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Bausmės atlikimas. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/bausmes-atlikimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 25 d. 00:00
×