Bedarbystes statistinis tyrimas


Paslaugų statistinis tyrimas lietuvoje. Bedarbystes statistinis tyrimas referatas. Bedarbiu skaicius lietuvoje statistinis tyrimas. Statistinis tyrimas kursinis. Bedarbiu skaicius statistinis. Bedarbiu statistinis tyrimas. Bedarbystes lietuvoje 2003. Statystinis tyrimas. Statistinis tyrimas referatas. Statistinis tyrimas miegas.

Bedarbystės statistinis tyrimas. Turinys. Absoliutinių dydžių skaičiavimas. Santykinių dydžių skaičiavimas. Bedarbių variacijos matavimas. Absoliutinių pokyčių vidurkiai. Dinamikos eilučių ekstrapoliacija. Išvados. Literatūra.

Anlizei panaudojome tik keletą lentelių – tai bedarbiai pagal darbo ieškojimo būdus ir bedarbiai pagal išsilavinimą. Pagal išsilavinimą nagrinėsime vyrus ir moteris.

1 lentelėje matome, kaip bedarbiai pasiskirsto pagal darbo ieškojimo būdus. Populiariausias darbo ieškojimo būdas 2002 – 2003 metais yra užsiregistravimas valstybinėje darbo biržoje, taip pat dauguma Lietuvos gyventojų dėl darbo kreipėsi į pažįstamus ar reguliariai sekė skelbimus -iniasklaidoje. Tik maža dalis bedarbių kreipiasi į privačias darbo biržas ar spagal lentelėje pateiktus duomenis grafiškai pavaizdavome, kaip 2002 –2003 m. Lietuvoje keitėsi bendras bedarbių skaičius.

Analizuojant lentelės duomenis pastebėsime, kad bedarbių skaičius Lietuvoje 2003 manalizuojant lentelę galima paskayti, kad visu nagrinėjamu laikotarpiu vyrų bedarbių buvo daugiau negu moterų. Vyrų ir moterų bedarbių skaičius nagrinėjamu laikotarpiu mažėjo. Tarp moterų bedarbių visu nagrinėjamu laikotarpiu daugiausia buvo moterys, kurių išsilavinimas vidurinis. Mažiausiai moterų bedarbių buvo, turinčių pradinį išsilavinimą. Remiantis ta pačia lentele, galima teigti, kad tarp vyrų bedarbių 2002 metais daugiausia buvo vyrai, turintys vidurinį išsilavinimą. 2003 m. Jų skaičius vaizdžiai sumažėjo. Taip pat sumažėjo vyru bedarbių skaičius turinčių specialųjį vidurinį išsilavinimą. Mažiausiaibedarbystės kitimui nusakyti, vien absoliutinių dydžių nepakanpirmiausia išanalizuosime dinamikos bazpalyginę gautus duomenis matome, kiek pasikeitė bedarbių skaičius Lietuvoje nuo 2002 m. Iki 2004 m. Bedarbių skaičius palyginus su baziniais 2002 m. , 2003 m. Sumažėjo 9,14 %, o palyginę gautus duomenis pastebėsime, kad bedarbių skaičius Lietuvoje nuo 2002 m. Mažėja. Bedarbių skaičius 2003 m. Palyginus su 2002 m. Sumažėjo 9,14 %, o 2004 m. Palyginus su 2003 m. Sumažėjo 9,56 %. Pastebimas nnorint visapusiškai apibūdinti Lietuvos bedarbių visumą, be viduapskaičiavus šiuos rodiklius galima teigti, kad aritmetinis vidurkis gana tiksliai parodo nagrinėjamą visumąkasmet vidutiniškai vyrų bedarbių sumažėja 15,25 tūkst. , moterų bedarbių kasmet sumažėja 4,75 tūkst. Ir iš viso kasmet bedarbių sumažėja 20 tūkst.

Analizuojant bedarbių dinamiką per ilgesnį laikotarpį, apskaičiuojamas kitimo (didėjimo/padidėjimo) vidurkis. Vidutinis d rezultatai rodo, kad Lietuvoje bedarbių skaičius 2002 – 2004 m.

  • Microsoft Word 43 KB
  • 2010 m.
  • 11 puslapių (1300 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Bedarbystes statistinis tyrimas
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Bedarbystes statistinis tyrimas. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bedarbystes-statistinis-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 01:47
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo