Belgijos socialinės ir ekonominės raidos rodiklių palyginamoji analizė skaidrės


Belgijos socialinės ir ekonominės raidos rodiklių palyginamoji analizė. Įvadas. Lietuvos bvp. Belgijos bvp. Lietuvos investicinis patrauklumas. Belgijos investicinis patrauklumas. Fiskalinė politika. Monetarinė politika. Nedarbas Lietuvoje. Nedarbas Belgijoje. Tarptautinė prekyba. Belgijos ekonomika po pasaulinės ekonomikos krizės. Išvados. Literatūra.

Mes kalbėsime apie Belgijos valstybės socialinės ir ekonominės raidos tendencijas ir lyginsime jas su Lietuva, apžvelgiant abiejų šalių BVP, jų investicinius patrauklumus. Aptarsime fiskalinę politiką, užimtumą ir nedarbo situaciją.

Belgijos pirkėjai dažniausiai perka per tarpininkus, retas pardavimas galutiniam vartotojui (išimtis – brangių ir techniškai sudėtingų prekių pardavimas). Pasaulio Banko verslo sąlygų vertinimo reitinge Belgija užima 22 vietą iš 183. Aplinka smulkiam ir vidutiniam verslui (SVV) sukuria 70 proc. Belgijos BVP.

Belgija yra viena iš labiausiai išsivysčiusių Europos šalių. Eksportas lygus apytiksliai du trečdalius BVP, iš jų maždaug trys ketvirtadaliai Belgijos užsienio prekybos su kitomis Europos Sąjungos šalimis.

  • Ekonomika Skaidrės
  • MS PowerPoint 584 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (318 žodžiai)
  • Deimantė
  • Belgijos socialinės ir ekonominės raidos rodiklių palyginamoji analizė skaidrės
    10 - 3 balsai (-ų)
Belgijos socialinės ir ekonominės raidos rodiklių palyginamoji analizė skaidrės. (2014 m. Balandžio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/belgijos-socialines-ir-ekonomines-raidos-rodikliu-palyginamoji-analize-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 23:42
×