Belgijos transporto sistema


Transporto referatas. Įvadas. Transporto plėtros perspektyvos. Ilgalaikė (iki 2025m. ) Lietuvos transporto sistemos plėtros strategija. Lietuvos transporto sistemos vizija. Lietuvos transporto sistemos misija. Transporto politikos klausimai. Kintantis kontekstas. Užimtumas ir darbo sąlygos. Keleivių teisės. Sauga. Saugumas. Miesto transportas. Transportas ir energetika. Belgijos transporto sistema. Belgija. Belgijos transportas. Belgijos keliai. Belgijos viešasis transportas. Belgijos kelių pasiskirstymas. Belgija kaip logistinis tiltas. Belgijos transporto rinka. Belgijos rinkos stiprioji pusė. Belgijos rinkos silpnoji pusė. Išvados. Literatūra.


Šiame darbe yra aptarta Lietuvos bei Europos Sąjungos transporto sistemos plėtra, priežastys kodėl transporto sistemos turi būti plėtojamos, aptarti transporto politikos klausimai. Antroje dalyje yra aprašyta Belgija bei jos transporto sistemos. Belgijos transportavimo privalumai ir trūkumai.

Taip pat transportas, kaip vienas didžiausių energijos vartotojų, turi prisidėti prie energetinio saugumo užtikrinimo;

Šie tikslai lemia, kad Sąjungos transporto politikai skiriama labai svarbi vieta Lisabonos darbotvarkėje augimui ir užimtumui skatinti.

Belgija – nedidelis, bet labai tankiai apgyvendintas kraštas. Ji per pus mažesnė už Lietuvą, bet gyventojų čia triskart daugiau. O ir patys Belgai tai tipiška vartotojų tauta, jiems garbės reikalas turėti gerą būstą ir kuo modernesnį automobilį. Kaip bebūtų Belgija yra palyginti jauna valstybė, tačiau gali pasigirti daugybe muziejų, senoviniais architekturiniais ansambliais, švariomis gatvėmis ir išpuoselėtais laukais. Taigi Belgija šalis turinti savo kultūrą, tradicijas ir, žinoma, savo transporto infrastruktūrą, kurią ir bandėme aptarti šiame darbe.

Taip pat šiame darbe aptarėme transporto politikos klausimus, keleivių teises, Lietuvos transporto sistemos misija ir daug kitu klausimų susijusių su transporto plėtros perspektyva. Ir galime padaryti išvadą, jog transporto plėtros perspektyva susideda iš daugelio aspektų, į kuriuos būtina atkreipti dėmesi, kažka keičiant ar kuriant transporto sferoje.

 • Transportas Referatai
 • 2015 m.
 • Lietuvių
 • Vitalij
 • 16 puslapių (3483 žodžiai)
 • Universitetas
 • Transporto referatai
 • Microsoft Word 46 KB
 • Belgijos transporto sistema
  10 - 7 balsai (-ų)
Belgijos transporto sistema. (2015 m. Gruodžio 09 d.). http://www.mokslobaze.lt/belgijos-transporto-sistema.html Peržiūrėta 2018 m. Sausio 23 d. 16:12