Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos


Kursinis darbas kompiuterines technologijos. Informacines technologijos pagrindai mokslobaze. Baigtinių elementų metodo pagrindai.. Kompiuterine programa bem.

Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos. Plieninės plokštelės su skyle skaičiavimas. Darbo aprašymas. Modelio braižymas. Tinklo organizavimas. Apkrovų uždėjimas. Gautų rezultatų peržiūrėjimas. Įtempimų reikšmės ir grafikai. Individuali užduotis. Plokštelės braižymas ryšių įvedimas ir apkrovos uždėjimas. Gautų rezultatų peržiūrėjimas. Įtempimų reikšmės ir grafikai. Išvados.

Mūsų šio darbo tikslas yra apskaičiuoti duotos plokštelės su skyle įtempimus. Visą šį darbą darysime naudodamiesi programų paketu algor, kuris yra tam ir skirtas. Šis programų paketas susideda iš kelių programų iš kurių kiekvienas skirta tam tikram skaičiavimų etapui, Modelį braižysime su viena programa, o įtempimus skaičiuosime su kita, atskira programa yra ir programa gautiems rezultatams peržiūrėti ir analizuoti. Tabrėžiame apskritimą nurodydami centro koapskritimą daliname į keturias dalis: construct - devide nuimame žvaigždutę nuo *to lines , numbers nurodome ir spaudžiame devide.

Pasukame apskritimą 450 kampu apie x ašį: modify – rotate - about x angle įvedame 45 ir nurodome apskritimo centro koordinates, tuomet spaudžiame rotate.

Sudarome tinklą: construct - mesh - object - values 10. Tada pelyte nurodome apskritimo atkarpą ir keturkampio kampą, taip gauname lygų tinklą, kuriuo reikia padengti visą nubraižytą modelį.

Pakeičiame spalvą tų kraštinių kur bus pridėtos apkrovos: modifypaspaude meniu elements - grpup[] gauname dar vieną lentelę ir ją rčia name įvedame reikšmę plienas, young`s įvedame plieno tamprumo modulį (e=200000 mpa) 200000, poisson įvedame puasono koeficientą 0,3.

Paspaudę meniu elements - color[] gauname sekančią lentelę,paspaudę meniu global - load case[] gauname dar vieną lentelępaleidžiame modelio skaičiavimą decode - go, tuomet programa laukia komandos iš pagrindinio algor meniu, todėl grįžtame į pradinį algor langą, spaudžiame mygtuką up ir atsiradusiame naujame lange spaudžiame analyze. Po šių veiksmų skaičiavimo programa gauna komandą skaičiuoti ir atsakius į užklausima ar vykdytipasibaigus analizei, tam kad peržiūrėti gautus rezultatus pagrindiniame lange spaudžiame view. Peržiūros rėžime galime pažiūrėti įvairius įtempimus, paimti reikalingus duomenis, įvairiai pasukti modelį ir atlikti daugybę kitų veiksmų. Mus domina tiktai modelio (plokštelės) įtempimai s11 ir s. Taip pat paimsime s11 ir s22 įtempimų reikšmes vertikalaus pjūvio per kiaurymės centrą mazguose. Modelio (plokštelės) įtempimai s11 parodyti paveikslėlyje, o įtempimai s22 paveikslėlyje. Įtempimų reikšmės prie tam tikrų mazgų reikšmių gaunamos imant vertikalų pjūvį per kiaurymės centrą, todėl x ir y reiktoliau pateikiamos diagramos pavojingame pjūvyje. S11/p diagrama pateikta kad gaučiau šią plokštelę aš nebraižiau jos iš naujo.

  • Microsoft Word 352 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (1224 žodžiai)
  • Universitetas
  • Kornelijus
  • Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Baigtinių elementų metodo pagrindai ir kompiuterinės technologijos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bem-pagrindai-ir-kompiuterines-technologijos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 16:59
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo