Benamio dainos interpretacija


Bite vilimaite benamis. Vilimaite benamis. Bite vilimaite benamis interpretacija. Bitė vilimaitė „benamis“. Bites vilimaites benamio interpretacija. Bitė vilimaitė „benamis. Referatas apie benami. Benamiai referatas. B.vilimaitė ,,benamis". B.vilimaitė. benamis.

“benamio dainas” sudaro tik keturi eilėraščiai, tačiau juose perteikiama benamio žmogaus išgyvenimai, mintys - visas vidinis pasaulis. Šių eilėraščių benamis - tai ne paprastas benamis, o žmogus, išginęs savo mintis, jausmus, savo sielą klaidžioti po nežinomybę tam, kad jie nesudūlėtų glūdėdami kažkur žmoguje, tam, kad pajaustų gyvenimą - praeitį ir dabartį. Apie ateitį eilėraščiuose nekalbama, gal net jos bijoma, tačiau giliai benamyje slypinti viltis žybteli paskutinėje dainoje. O toji viltis - sutikimas to, kuriam nuramini krūtinę ir atrandi jo širdį.

benamio dainas sudaro tik keturi eilėraščiai, tačiau juose perteikiama benamio žmogaus išgyvenimai, mintys - visas vidinis pasaulis. Aš manau, kad tas kažkas yra toks pat benamis, galbūt ir jis pats. Tai negali būti ta moteriška būtybė, aprašyta i-oje dainoje, nes ji kitokia, iš kito - rūmų ir šviesios seklyčios - pasaulio. Ja galima džiaugtis, galima mylėti, tačiau ji turi būti palydėta atgal, turi būti išsiskirta. Troškimas pabūti su ta būtybe be galo didelis, bet benamis supranta, kad tai ne jam, kad jo dalia - eiti ir eiti, klausytis šimtamečių ąžuolų šlamesio ir jausti bei gėrėtis naktimi. Naktis ir vienatvė - tai patys svarbiausi dalykai, kurių reikia benamiui. Neišsipildę troškimai ir saulėtos jaunystės dienos sukelia malonius prisiminimus, tačiau tai benamio nė kiek neskatina sustoti, pasukti iš savo kelio - tai juk praeitis, sapnas. Vienintelis tikras dalykas - tai ėjimas naktimi, jos garsais, kurie, deja, pasibaigs, ir atėjęs rytas vėl sukels iš praeities nešiojamą sielvartą ir neramumą.

  • Lietuvių kalba Interpretacija
  • Microsoft Word 4 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (290 žodžiai)
  • Benamio dainos interpretacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Benamio dainos interpretacija. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/benamio-dainos-interpretacija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 17 d. 06:16
×