Bendraamžių patyčios


Patycios powerpoint. Patycios referatas. Patycios power point. Skaidres patyčių. Bendraamziu patycios referatas. Patyčios pawer point. Patycios mokykloje socializacija referatas. Prieš patyčias powerpoint. Rasinys apie patyčias. Patyčios ppt.

Patyčios. Svarbiausios patyčių savybės. Patyčių formos. Žodinės patyčios. Fizinės. Sudėtinės. Kaip elgtis, kai patiri patyčias? Atmink, kai tu patiri patyčias – tai ne tavo kaltė ! Kaip galima padėti kitam? "nebūna normalių patyčių! Patyčios - tai ne humoras. Juokaujama norint pralinksmėti, o tyčiojamasi - norint įskaudinti. ".

Tiesioginės patyčios - kai vaikas yra atvirai puolamas, užgauliojamas savo bendraamžių. Netiesioginėmis patyčiomis vadiname tokį elgesį, kuomet vaikas skaudinamas nenaudojant tiesioginės agresijos.

Fizinės – kuomet vaikas yra skaudinamas, užgauliojamas veiksmais.

Papasakok draugui ar suaugusiam; nekreipk dėmesio į priekabiautojus;   venk tų vietų, kuriose dažnai lankosi priekabiautojai; nepulk priešintis priekabiautojams; nebūk vienas; užsirašyk viską, kas tau nutinka.

Būk draugiškas su vaiku, kuris patiria patyčias; paragink jį kam nors pasipasakoti apie patiriamas patyčias; papasakok kam nors apie tai, ką matei; nesityčiok, nors taip elgiasi tavo draugai.

  • MS PowerPoint 111 KB
  • 2016 m.
  • 14 puslapių (201 žodžiai)
  • Bendraamžių patyčios
    9 - 1 balsai (-ų)
Bendraamžių patyčios. (2011 m. Birželio 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendraamziu-patycios.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 20:02
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo