Bendradarbiavimas ir individualūs skirtumai


Įvadas. Bendravimo barjerai. Temperamento barjeras. Charakterio barjeras. Ekstravertai ir intravertai. Manierų barjeras. Nuostatų barjerai. Žmonių tipai. Bendravimas ir savigarba. Išvados. Literatūra.

Sėkmingam bendravimui dažai trukdo įvairiausios priežastys, vadinamos bendravimo barjerais: Temperamento Charakterio Manierų Kalbos Nuostatų.

C. Jung yra analinės psichologijos kūrėjas, kuris pasiūlė visas asmenybės skirstyti i ekstravertiškas ir intravertiškas. Ekstravertas – tai toks žmogus, kuris visą savo dėmesį yra sutelkęs į išorinį pasaulį ir jame vykstančius įvykius ir žmones. Intravertas – žmogus visą dėmesį yra nukreipęs į savąjį vidinį pasaulį, mintis, jausmus ir patyrimą. Tai greičiau mąstantis ir jaučiantis, nei veikiantis žmogus.

Mobilus bendravimas – tokiu bendravimu lengvai užmezga kontaktą su kitu žmogumi. Būdinga greita kalba, pažeria pašnekovui daug informacijos, bet dažniausiai paviršutiniškos. Rigidiškas bendravimas – atsargus asmuo, jam svarbu kuo tiksliau įvertinti savo pašnekovą. Būdingas atidus klausymasis. Kalbėdamas pasveria kiekvieną žodį, norėdamas išlaikyti tikslumą.

  • MS PowerPoint 373 KB
  • 2016 m.
  • 15 puslapių (747 žodžiai)
  • Raimonda
  • Bendradarbiavimas ir individualūs skirtumai
    10 - 4 balsai (-ų)
Bendradarbiavimas ir individualūs skirtumai. (2014 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendradarbiavimas-ir-individualus-skirtumai.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 18:06
×