Bendras Nacionalis Produktas


Netiesioginiai mokesčiai. Moralinis skatinimas darbuotojo. Ekonomikos augimo neigiamos savybes. Kas yra defliacija. Įmonių savybes išvardinti ir viena aprašyti? Bankų savybės. Paaiškinti pinigų mainų ir pinigų pirkimo skirtumus. Neigiamos bedarbystės pasekmės. Ką parodo BVP. Valstybės biudžetas perteklinis. Kaip susidaro perteklius. Kuo skiriasi komerciniai bankai nuo centrinio. Pinigų funkcijos. Makroekonomikos nedarbo nuostoliai. Kokiomis priemonėmis gali būti vykdomas materialinis skatinimas. Valdymo struktūros , nupieškite. Darbuotojų motyvavimo nauda. Vadybos funkcijos.

Vadovų moralinio poveikio priemonės, kuriomis sudaromas psichologinis komfortas (komunikavimas, mokymai, informavimas)

AB: reikalingas pradinis kapitalas, kapitalas padalinamas į akcijas. (100 000lt) reikia valstybės leidimo. (Nafta, pieno žvaigždės, geležinkeliai, Limarko). Akcininkų skaičius neribojimas. Prekiaujama viešai. TŪB: 2-20ž. pavardės pavadinime, jei vienas išeina keičiasi pavadinimas- reorganizuojasi.

Pinigų mainai, tai kuomet prekes keičiame į prekes, ar prekes į paslaugas. O pinigų pirkimas tai kuomet sumokame už jau seniau gautas prekes.(Pvz: tu man šiandien duodi šokoladą, o aš tau už jį sumoku tik rytoj) ar kažkaip panašiai :))

Psichologinės ir socialinė pasekmės žmogui, Mažėja valstybės biudžetas, mažėja BVP ir BNP. Fiskaliniai kaštai

Skirtumas tarp biudžeto pajamų ir išlaidų, kai pajamos viršija išlaidas. Augant pajamoms, mokesčių įplaukos į biudžetą didėja automatiškai. Ir taip susidaro perteklius.

Komerciniai bankai tik siekia pelno ir saugumo, o CB yra bankų tėvas: jis leidžia pinigus, kontroliuoja pinigų pasiūlą, veikia užsienio valiutų rinkas.

Mainų priemonė, taupymo priemonė, mokėjimo priemonė, prekių kiekio ir jų naudingumo įvertinimo vienetas.

Pelnas, rinkos dalis, stabilus bendrovės darbas, darbuotojų lojalumas. .Rinkos dalis, Stabilus bendrovės darbas , Darbuotojų lojalumas, Darbuotojų motyvacija siekti rezultatų, Geresni darbo rezultatai

  • Ekonomika Konspektas
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (830 žodžiai)
  • Gabrielė
  • Bendras Nacionalis Produktas
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendras Nacionalis Produktas. (2014 m. Birželio 04 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendras-nacionalis-produktas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 06:51
×