Bendras tepalų ženklinimas pagal iso, din ir gost


Tepalų žymėjimas. Alyvos zenklinimas. Tepalo zymejimas. Alyvos zymejimas. Alyvu zymejimas. Din standartas. Tepalo ženklinimas. Automobiliniu tepalu zymejimas. Gost ir din zymejimas. Tepalo standartai pagal gost ir din.

Tepalai ir alyva. Pagal paskirtį tepalai skirstomi. Variklinių alyvų sudėtis. Bazinės alyvos. Mineralinės bazinės alyvos. Sintetinės bazinės alyvos. Bazinių alyvų gamyba. Svarbūs tepalo ir alyvos rodikliai tankumas. Klampumas. Klampumo indeksas. Užsiliepsnojimo taškas. Stingimo taškas. Standartai. Ugniai atsparūs. Biologiškai suįrantys. Din standartas. Šildymo kompresorių ir stūmoklinių oro kompresorių. Turbinų ir reduktorių. Hidraulinės. Plastiniai. Gost standartas. Naudoti literatūros šaltiniai.

Bazinės alyvos gamybos procesas veikia tokia tvarka: Žaliava yra atskiriama į distiliatus ir vakuumines dujų alyvas Vaškinės vakuuminių dujų alyvos molekulė patenka į hidrokrekerį ir pradeda konversiją Įvedamas vandenilis prisotina molekules ir pašalina azoto, sieros, seguonies ir sunkiūjų metalų primaišas Ekstremalios temperatūros ir slėgio, bei katalizatoriaus veikimo sąlygose hidrokrekingas aromatikų molekules paverčia prisotintais parafinais.

ISO 6743-4 standartizuoja tepalus, pramoninę alyvą ir susijusius produktus priskiriamus L klasei bei skirtus hidraulinėms sistemoms.

  • Mechanika Skaidrės
  • MS PowerPoint 1217 KB
  • 2012 m.
  • 28 puslapiai (915 žodžiai)
  • Viktoras
  • Bendras tepalų ženklinimas pagal iso, din ir gost
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendras tepalų ženklinimas pagal iso, din ir gost. (2012 m. Kovo 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendras-tepalu-zenklinimas-pagal-iso-din-ir-gost.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:54
×