Bendrasis vidaus produktas Estijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje ir jo analizė


Įvadas. Bendrasis vidaus produktas. Bendrasis vidaus produktas ir bendrasis nacionalinis produktas. Realus BVP, nominalus BVP ir kainų indeksas. Bendrojo vidaus produkto skaičiavimo metodai. Nacionalinės pajamos ir kiti makroekonomikos rodikliai. Estijos bvp statistiniai duomenys ir jų analizė. Lenkijos bvp statistiniai duomenys ir jų analizė. Lietuvos bvp statistiniai duomenys ir jų analizė. Duomenų dinaminė analizė. Realus BVP augimas Estijoje,%. Nominalus BVP 1 Estijos gyventojui, tūkst. US. Realus BVP 1 Estijos gyventojui, tūkst. dol. Realus BVP 1 Lenkijos gyventojui, tūkst. dol. Nominalus BVP 1 Lenkijos gyventojui, tūkst. dol. Realus BVP 1 Lenkijos gyventojui, tūkst. dol. Realus BVP augimas % Lietuvoje. Nominalus BVP 1 Lietuvos gyventojui, tūkst. US. Realus BVP 1 Lietuvos gyventojui, tūkst. dol. Duomenų palyginamoji analizė. Išvados.

Šiame projekte analizuosime Lietuvos, Estijos ir Lenkijos bendrąjį vidaus produktą, papildomai vyriausybės išlaidas, grynąjį eksportą, investicijas bei vartojimo išlaidas. Šie rodikliai yra labai svarbūs ir daro didelę įtaką šalių ekonomikai, nes šiais rodikliais galima apskaičiuoti BVP , o BVP yra vienas iš pagrindinių rodiklių, kuris rodo šalies išsivystymo lygį.

Darbo tikslas – ištirti BVP Lietuvoje, Estijoje ir Lenkijoje nuo 1998-2011 metų.

Darbo uždaviniai :

1.Parašyti teorinę dalį apie BVP;

2.Pateikti Lietuvos, Estijos ir Lenkijos statistinius duomenis, juos išanalizuoti ir pa-vaizduoti grafiškai;

3.Apskaičiuoti surinktų duomenų dinaminę analizę;

4.Apskaičiuoti surinktų duomenų palyginamąją analizę;

5.Pateikti prognozę.

  • Ekonomika Kursinis darbas
  • Microsoft Word 402 KB
  • 2014 m.
  • 53 puslapiai (8412 žodžiai)
  • Kolegija
  • Angelė
  • Bendrasis vidaus produktas Estijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje ir jo analizė
    10 - 2 balsai (-ų)
Bendrasis vidaus produktas Estijoje, Lietuvoje ir Lenkijoje ir jo analizė. (2014 m. Birželio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendrasis-vidaus-produktas-estijoje-lietuvoje-ir-lenkijoje-ir-jo-analize.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 10:07
×