Bendravimas ir konfliktai projektas


Bendravimas ir konfliktai. Sužinosime. Bendravimas. Bendravimo rūšys. Verbalinis bendravimas. Neverbalinis bendravimas. Neverbalinio bendravimo pavizdys. Neverbalinių signalų klasifikavimas. Regimieji. Poza, laikysena, mimika, rankų judesiai, žvilgsnis. Girdimieji (akustiniai) balso tembras, ritmas, garso aukštis, pauzės, juokas, atodūsiai. Bendravimas ir konfliktai. Šiame filmuke parodysime jog bendravimas ir konfliktai yra labai artimi žodžiai. Konfliktų rūšys. Sprendimas ir kaip jų išvengti? Kelios frazės kurios padės išvengti konfliktų.


Kas yra bendravimas? Kokios vyrauja rųšys? Bendravimas ir konfilktai Verbalinis ir neverbalinis bendravimas Konfliktai su savimi Konfliktu rūšys Žmonių reagavimas i konfliktus Sprendimas ir kaip jų išvengti?

Regimieji (vizualiniai): poza, laikysena, mimika, rankų judesiai, žvilgsnis girdimieji (akustiniai) : balso tembras, ritmas, garso aukštis, pauzės, juokas, atodūsiai liečiamieji (taktiliniai) : rankos paspaudimas, apsikabinimas, bučinys.

Pasitikėjimo savimi ženklai : rankos įspręstos į šonus, sunertos už galvos, pirštai įremti į stalą - rankų slėpimas - norint padidinti atstumą - plaštakos yra pirmas įspūdis - didelio pasitikėjimo plaštakų judesiai :  stogelis - menko pasitikėjimo: delnų glostymas, trinimas vieno į kitą, rankų grąžymas, sunertų pirštų trinimas.

Palenkta galva - atidžiai klausaus kaklo lietimas – diskomfortas kaklo duobutės lietimas - baimė suraukta kakta  atkištas smakras - pasitikėjimas savimi įtrauktas smakras - nėra pasitikėjimo savimi.

Girdimieji (akustiniai) : balso tembras, ritmas, garso aukštis, pauzės, juokas, atodūsiai.

Šiame filmuke parodysime jog bendravimas ir konfliktai yra labai artimi žodžiai ,taip pat parodysime klaidas kurias žmones prate daryti.

Nusiraminti Aptarkite žingsnius, kurie naudingi, reikšmingi ir priimtini būtų abiem pusėms. Realizuokite šiuos etapus ir kontroliuokite pokalbį.

  • MS PowerPoint 9775 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 20 puslapių (734 žodžiai)
  • Kolegija
  • Goda
  • Bendravimas ir konfliktai projektas
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendravimas ir konfliktai projektas. (2019 m. Kovo 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-ir-konfliktai-projektas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 02:33
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo