Bendravimas kursinis


Įvadas. Bendravimas – žmogaus vertybė. Bendravimas-kaip žmonių tarpusavio suvokimas. Bendravimas kaip pasikeitimas informacija (komunikacija). Bendravimas kaip individų sąveika. Bendravimas kaip savitarpio pažinimas. Tarpasmeninis bendravimas. Kritika bendravime. Bendravimo orientacijos. Bendravimo būdai. Neverbalinis bendravimas. Išvados. Naudota literatūra.

Šiame darbe stengiuos išsiaiškinti bendravimo psichologijos ypatumus.

Yra skiriamos įvairios bendravimo rūšys, sudėtinės dalys ir aspektai.. bendrauti galima su savimi ir su kitais. Svarbiausi tarpusavio bendravimo aspektai, tai tarpusavio suvokimas, keitimasis informacija, tarpusavio sąveika ir santykiais.

Bendraujant galima sėkmingai tenkinti daugelį svarbiausių savo poreikių. Bendraujant keičiamasi informacija. Bendravimas padeda gauti reikalingų žinių ir tiesiogiai tvarkyti kasdienius reikalus.

Bendravimas suteikia mums galimybę geriau suprasti ir pažinti save pačius. Lygindami save su kitais, galime padaryti išvadą kas mes esame, kokie ir kokios mes esame, kokie mūsų gebėjimai, vertybės temperamentas ir pan. Savo laimėjimus taip pat galime įvertinti tik palyginę su tuo, ką yra pasiekę aplinkiniai.

Bendraudami mes galime dalytis savo mintimis ir jausmais, atskleisti kitiems savo individualybę, daryti aplinkiniams įtaką ir pan.

  • Microsoft Word 21 KB
  • 2014 m.
  • 15 puslapių (3545 žodžiai)
  • Universitetas
  • Alkaponė
  • Bendravimas kursinis
    9 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas kursinis. (2013 m. Gruodžio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-kursinis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 28 d. 14:40
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo