Bendravimas su fizinę negalią turinčiais žmonėmis


Bendravimas su fizinę negalią turinčiais žmonėmis‘‘. Darbo tikslas ir uždavyniai. Mūsų dideliame pasaulyje, kuriame gyvena daugybė žmonių. Negalia. Žmogus su negalia. Fizinės negalės formos. Esminiai dalykai, padedantys bendrauti su negalią turinčiu žmogumi. Dėkoju už dėmesį!


Utenos kolegijosmedicinos fakultetodantų ir burnos priežiūros katedrosburnos higienos programa.

Tikslas: susipažinti, koks turi būti bendravimas su fizinę negalią turinčiais žmonėmis. uždaviniai: aprašyti, kas yra negalia; susipažinti su fizinės nagalios formomis; susipažinti su esminiais dalykais, padedančiais bendrauti su fizinę negalią turinčiais žmonėmis.

Mūsų dideliame pasaulyje, kuriame gyvena daugybė žmonių, galima susitikti įvairius asmenys, turinčius skirtingą išvaizdą, mąstymo savybes bei fizinius sugebėjimus. todėl ypač svarbu yra būti tolerantiška asmenybe, mokančia pritapti prie įvairių gyvenime atsitinkančių situacijų, ypač tiems žmonėms, kurie dirba darbus, kuriuose kiekvieną dieną aptarnauja įvairius klientus ir taip pat, kiekvieną kartą turi galimybę susitikti su įvairiais fiziniais ir psichiniais sutrikimais turinčiais žmonėmis.

Esminiai dalykai, padedantys bendrauti su negalią turinčiu žmogumi.

Sulaukus pacientą, turintį fizinę negalią yra svarbų žinoti esminius dalykus, padedančius nepasimesti ir pagarbiai aptarnauti žmogų. Tai yra, atėjus pacientui yra svarbu:.

BENDRAUTI SU NEGALIĄ TURINČIU PACIENTU ĮPRASTU BŪDU IR ELGTIS NATŪRALIAI (žmonės turintys fizinę negalią nori, kad su jais būtų bendraujama kaip ir su kitais visuomenės nariais. Be to, jei pacientas su negalią atkeliavo pas gydytoją jį lydinčiais asmenimis, būtina kalbėtis su pačiu pacientu, o ne kreiptis į pacientą lydinčius asmenis, išskyrus tuos atvejus, kai žmogus turi stiprų klausos sutrikimą ir neturės galimybės tinkamai išklausyti gydytojo).

  • MS PowerPoint 928 KB
  • 2018 m.
  • Lietuvių
  • 14 puslapių (781 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dorota
  • Bendravimas su fizinę negalią turinčiais žmonėmis
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas su fizinę negalią turinčiais žmonėmis. (2018 m. Gegužės 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-fizine-negalia-turinciais-zmonemis.html Peržiūrėta 2020 m. Lapkričio 27 d. 04:41
×
33 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo