Bendravimas su JAV verslo partneriais


Įvadas. Komunikacijos apibrėžimas. Komunikacija su JAV verslo partneriais. Neverbalinė komunikacija su JAV verslo atstovais. Verbalinė komunikacija su JAV verslo atstovais. Amerikiečių savybės komunikuojant 05 Penki veiksniai į sėkmę ir nesėkmę JAV versle. Išvados Literatūra.

Amžiams bėgant, nenustojamai vystosi verslas, kuris nėra aprėpiamas vien savo valstybės ribose, norint didesnio pasisekimo bei aukštesnių finansų lygio išsivysto bendradarbiavimas su užsienio šalimis. Tokiu būdu pasiekiamas traptautinės komunikacijos lygis, kurią žmogus gali išreikšti ne vien savo garsinia kalba, bet ir savo veiksmais bei mimika, kuriuos turime atitinkamai suprasti norint pasisekimo komunikacijoje. Amerikiečiai daugeliui europiečių gali atrodyti velniškai pasitikintys savimi. Jie kalba garsiau nei europiečiai – kartais kur kas garsiau – naudoja perdėtą neverbalinę kalbą ir sugeba atrodyti rėksmingai opti¬mistiški. Tad norint sėkmingai komunikuoti su amerikiečiais reikia žinoti pagrindinias jų kaip asmenybių savybes, kadangi jos yra ganėtinai skirtingos palyginus su lietuviais, šiame darbe pateiksime tikslius jų nusistatymus, kaip jie elgiasi verslo aplinkoje bei koks turėtų į tai būti atsakas.

Komunikacijos procese yra pateikiamos ir tam tikros sąlygos:

Komunikacija visada (su)kuria socialinius santykius tarp proceso dalyvių.

Prisistatydamos paduokite vizitinę kortelę. Ant jos būtinai turi būti užrašytos jūsų pareigos kompanijoje;

Įsitikinkite, kad jūsų kolegos vyrai pripažįsta jūsų rangą ir jums deleguoja atsakomybę, jei, pavyzdžiui, vadovas iš užsienio automatiškai kreiptųsi ne į jus, o į jūsų kolegą vyrą.

Daugiakultūrėse lygių galimybių bendruomenėse, tokiose kaip JAV ar Jungtinė Karalystė, kur vadovai gali būti baltaodžiai, juodaodžiai, rudaodžiai ar geltonodžiai, krikščionys, induistai, budistai, žydai, gėjai ar heteroseksualai, rasinė, religinė ar seksualinė diskriminacija yra nusikaltimas.

2.4. Penki veiksniai į sėkmę ir nesėkmę JAV versle

  • Microsoft Word 42 KB
  • 2015 m.
  • 11 puslapių (1981 žodžiai)
  • Universitetas
  • Escada
  • Bendravimas su JAV verslo partneriais
    10 - 4 balsai (-ų)
Bendravimas su JAV verslo partneriais. (2015 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-jav-verslo-partneriais.html Peržiūrėta 2019 m. Rugpjūčio 22 d. 20:36
×
Užduokite klausimą bet kuria mokslo tema