Bendravimas su klientais grožio salone


Kaip bendrauti su klientais. Darbo su klientais vertinimas. Grozio salono diplominis darbas. Masazo salono marketingo planas. Klientu aptarnavimo standartai grožio. Įvaizdis grozio salone. Klientų aptarnavimo standartas kursinis. Bendravimas grozio salone su klientais psichologija. Grozio salono klientu aptarnavimo praktikos ataskaita. Bendravimas su klientais grozio salonose.

Įvadas. Darbo tikslas: išanalizuoti komunikacijos priemones grožio salono įmonėje. Informacinių šaltinių apžvalga. Etikos atmosfera įmonėje. Klientų aptarnavimo įmonės standartai. Santykiai su vadovybe ir darbuotojais. Skatinimas laikytis etiško elgesio standartų. Prezentacinės komunikacijos priemonės. Įvaizdis. Vadovo įvaizdis. Personalo įvaizdis. Reprezentacinės prienonės. Firminis ženklas – reklama. Vizitinė kortelė – pagarbos ženklas. Techninės priemonės. Išvados.

Nors ir kaip žmogus stengtųsi, jis negali nebendrauti. Veiklumas ar neveiklumas, kalba ar tyla – visa tai yra svarbūs bendravimo būdai. Bendravimas daro įtaką kitiems žmonėms, o šie žmonės negali neatsakyti ir tokiu būdu bendrauja.

Komunikacijos procesas užima labai svarbią vietą ne tik organizacijų, bet ir apskritai visų žmonių gyvenime. Bendraudami mes praleidžiame labai daug laiko. Tai atrodo toks paprastas dalykas, kad dažnai mes net nesusimąstome. Jog tai ne visada vyksta tinkamai ir efektyviai.

Tai ką pagamina komunikacija, turi atitikti organizacijos tikslą, tik kiekybiškai ir kokybiškai. Ji neturi sukurti šalutinių produktų, kurie prieštarautų šiam tikslui. Be to komunikacijos kiekis turi būti optimalus.

šiame darbe aš stebėsiu ir aprašysiu savo darbo vietą - tai yra grožio saloną . Analizuosiu kaip mano kolegos bendrauje tarpusavyje personalo profesinės veiklos vertinimas - tai procesas, apimantis įvairių priemonių rengimą įmonėje, norint apsvarstyti ir įvertinti ankstesnę pavaldinių profesinę veiklą ir numatytikontrakto sudarymas yra labai svarbus kiekviename versle.

  • Microsoft Word 29 KB
  • 2010 m.
  • 12 puslapių (3863 žodžiai)
  • Universitetas
  • Buruze
  • Bendravimas su klientais grožio salone
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas su klientais grožio salone. (2010 m. Gruodžio 14 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-klientais-grozio-salone.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 16:21
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo