Bendravimas su negalia turinčiais pacientais


Bendravimas su negalia turinčiais pacientais. Medicinos psichologija- fundamentaliosios psichologijos šaka. Burnos higienisto bendravimas su fizinę negalią turinčiais pacientais. Žmogus, kuris yra kurčias arba neprigirdintis. (turintis klausos sutrikimą). Kaip burnos higienistas turi bendrauti su pacientais turinčiais psichikos sutrikimų? Bendravimas su akluoju. Išvados.


Kas yra medicinos psichologija ir žmogus su negalia? Burnos higienisto bendravimas su fizinę negalią turinčiais pacientais Bendravimas su kurčiuoju Burnos higienisto bendravimas su pacientais turinčiai psichikos sutrikimų Kaip turime bendrauti su akluoju?

Burnos higienisto bendravimas su fizinę negalią turinčiais pacientais.

Burnos higienistas turi išlikti atsipalaidavęs,nes pacientui bus sunkiau bendrauti, jei jis jaus sklindančią įtampą. Svarbu, kad burnos higienistas pasitikėtų savimi ir išlaikytų savigarbą. Burnos higienistas turi stengtis, kad balso tonas būtų neutralus. Rami aplinka palengvina bendravimą.

Žmogus, kuris yra kurčias arba neprigirdintis(turintis klausos sutrikimą).

Turi sužinoti,kaip žmogui patogu bendrauti (gestų kalba, užrašant ar kalbant) Pokalbio metu turime prisitaikyti prie pašnekovo Naudoti mimiką, kūno kalbą Jeigu nesiseka susikalbėti,reikia užrašyti žodžius ant lapo Stovėti prieš žmogų pakankamai arti, kad žmogus matytų gydytojo veidą Reikia būti atidiems ir stenktis žmogui suteikti patogumo ir pasitikėjimo jausmą Burnos higienistas negali šaukti ant kurčiojo.

  • MS PowerPoint 68 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (377 žodžiai)
  • Kolegija
  • Paula
  • Bendravimas su negalia turinčiais pacientais
    10 - 1 balsai (-ų)
Bendravimas su negalia turinčiais pacientais. (2019 m. Birželio 16 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-negalia-turinciais-pacientais.html Peržiūrėta 2020 m. Gegužės 31 d. 08:41
×
109 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo