Bendravimas su negalią turinčiais žmonėmis


Psichologija bendravimas su negalia turinciais. Bendravimas su zmogumi sedinciu vezimelyje.

Sąvokų žodynėlis. Bendri patarimai, kaip bendrauti su žmonėmis, turinčiais negalę. Bendravimas su žmogumi, turinčiu fizinę negalę. Bendravimas su žmogumi, turinčiu cerebrinį paralyžių. Žmonių, turinčių cerebrinį paralyžių ar kalbos sutrikimus, bendravimo galimybės. Patarimai, kaip bendrauti su žmogumi, turinčiu cerebrinį paralyžių. Bendravimas su žmogumi, turinčiu kalbos sutrikimų. Bendravimas su žmogumi, sėdinčiu vežimėlyje ar vaikštančiu su ramentais. Bendravimas su žmogumi, vaikštančiu su ramentais. Žmogus, kuris yra kurčias arba neprigirdintis (turintis klausos sutrikimąBendravimo su kurčiu arba neprigirdinčiu žmogumi galimybės. Patarimai, kaip bendrauti su kurčiu ar neprigirdinčiu žmogumi. Ko nereikėtų daryti bendraujant. Bendravimas su gestų kalbos vertėjo pagalba. Bendravimas grupėje, kai dalyvauja kurčias ar neprigirdintis asmuo. Protinė negalė. Pratimai, kaip bendrauti su žmogumi, turinčiu protinę negalę. Pratimai, kaip bendrauti su autistu. Bendravimas su žmogumi, sergančiu epilepsija. Jeigu žmogų ištinka epilepsijos priepuolis. Bendravimas su žmogumi, sergančiu psichine liga. Psichikos liga. Psichinės ligos požymiai. Proto ir psichikos negalių skirtumai. Depresija. Šizofrenija. Kas būdinga šiai ligai? Patarimai, kaip bendrauti su žmogumi, sergančiu psichine liga. Aklumas arba regėjimo sutrikimai. Aklųjų ir silpnaregių bendravimo galimybės. Patarimai, kaip bendrauti su aklu ar turinčiu regėjimo sutrikimą žmogumi. Neregys, silpnaregis jūsų įstaigoje. Praktiniai patarimai, ruošiant spausdintą medžiagą žmonėms su regėjimo sutrikimais. Taisyklės, kaip bendrauti su neregiu bei silpnaregiu. Ko vengti, bendraujant su neregiu bei silpnai reginčiu.

Dažnai žmonės bendrauti su neįgaliaisiais jaučiasi nepatogiai. Jeigu Jūs nesate bendravęs su negalę turinčiu asmeniu, ir nežinote, kaip tai daryti, mes siūlome Jums keletą patarimų, kurie padės Jums ir pačiam žmogui su negale jaustis patogiai. Šie pasiūlymai padės Jums pirmiausia pastebėti žmogaus sugebėjimus ir asmenybę ir tik po to – jo negalę.

Prieš pagelbėdami, pasiteiraukite, ar pagalba reikalinga. Tai, kad žmogus turi negalę, nereiškia, kad jam būtina pagalba. Jeigu aplinka yra pritaikyta, dažniausiai žmogus susitvarko pats. Nedvejokite pasiūlydami pagalbą. Tačiau neteikite pagalbos automatiškai, jei asmeniui jos reikia, ar jis jos neprašo. Nesivaržykite paklausti žmogaus, ar ši pagalba jam yra reikalinga ir, kaip ji turi būti suteikta. Jeigu žmogus atsisako jūsų pagalbos, nesistenkite jos vėl siūlyti.

  • Microsoft Word 32 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (5628 žodžiai)
  • Gintarė
  • Bendravimas su negalią turinčiais žmonėmis
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendravimas su negalią turinčiais žmonėmis. (2014 m. Lapkričio 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-negalia-turinciais-zmonemis.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 18 d. 08:44
×