Bendravimas su psichiniais ligoniais


Įvadas asmenybės ir elgesio sutrikimai. Prievartinis elgesys. Bandymas ar ketinimas nusižudyti. Psichikos ir elgesio sutrikimai vartojus psichoaktyviąsias medžiagas. Neuroziniai sutrikimai. Valgymo sutrikimai. Miego sutrikimai. Demencija. Šizofrenija. Išvados.

Pagrindinis šio įstatymo teiginys yra tas, kad pacientai negali būti diskriminuojami dėl rasės, lyties, tautybės, kalbos, kilmės, socialinės padėties, tikėjimo ar įsitikinimų. Psichikos ligoniai turi visas socialines, politines, ekonimines, kultūrines teises. Jie negali būti diskriminuojami dėl jų psichikos sutrikimo.

Žinoma, su sutrikusios psichikos žmonėmis galime susidurti kiekvienas, tačiau gydytojai psichiatrai ir psichiatrinės specializacijos slaugytojai su šiais žmonėmis susiduria kasdien.

Gydytojo ir paciento bendravimo forma yra labai svarbi, tačiau kaip ten bebūtų, slaugytojas su pacientais praleidžia daugiausiai laiko, turi artimiausią kontaktą.

Kiekvienam svarbu žinoti, kad su skirtingus psichikos sutrikimus turinčiais žmonėmis bendraujama skirtingai.

TIKSLAS: Sužinoti, koks yra bendravimas su psichiniais ligoniais.

Uždaviniai :

1.Išsiaiškinti, kaip slaugytoja turi bendrauti su psichiniais ligoniais.

2.Išsiaiškinti, kokias turi asmenines savybes turėti slaugytoja, norint tinkamai bendrauti su psichiniais ligoniais.

3.Išsiaiškinti, kas yra šizofrenija ir demencija.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2614 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dainora
  • Bendravimas su psichiniais ligoniais
    10 - 3 balsai (-ų)
Bendravimas su psichiniais ligoniais. (2012 m. Lapkričio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/bendravimas-su-psichiniais-ligoniais.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 00:52
×